Rakousko: Mohamedáni, křičící v ulicích Allahu akbar jsou v pohodě, k vládě kritický novinář je zatčen (videa)

Rakousko: Mohamedáni, křičící v ulicích Allahu akbar jsou v pohodě, k vládě kritický novinář je zatčen (videa)

Situace je ovšem podobná všude v Evropě, je celkem jedno, zda se podíváte do Německa, Rakouska, Francie nebo Švédska, ve všech zemích panuje dvojí metr. Ve všech islamizovaných zemích došlo k muslimským nepokojům a mohutným demonstracím, v ulicích velkých měst bylo slyšet ono obligátní Allahu akbar a různá nenávistná hesla, nedbaje na to, že jejich demonstrace byly zcela nepovolené. Žádné zatýkání, žádné problémy, muslimové jsou ve všech těchto zemích – ale i dalších zemích EU – abnormálně chráněni. Mohou vyjadřovat nenávist k bezvěrcům a nic se neděje. Dokonce ani nemusí dodržovat nařízené restrikce.

Podívejte se na demonstraci, která proběhla ve Vídni. Skandující muslimové nechávají policisty chladnými,  nikoho nezajímá, že nedodržují nařízené restrikce (zakázané shromažďování, minimum respirátorů, žádné rozestupy v davu), že demonstrace je nepovolená a její účastníci křičí nenávistná hesla. To vše je v pořádku. Ovšem kdo viděl v minulých měsících pokojné demonstrace odpůrců koronarestrikcí, ten ví, že v těchto případech se policisté chovali velmi násilně. To si ovšem k žádné muslimské demonstraci nedovolí.

Policie zůstala v pozadí, ale prostřednictvím organizátorů opakovaně neúspěšně upozorňovala na dodržování opatření. Málokdo se toho držel, informoval online portál exxpress.atodkud záběry pochází. Co bylo patrné i na předchozí protiizraelské demonstraci ve Vídni: Policie se neobjevila v bojové výstroji, jako to bývá obvyklé na pokojných shromážděních proti covidovým opatřením. Vyhnuli se jakékoli konfrontaci, pravděpodobně s vědomím, že agresivní arabská mafie se bude aktivně bránit, policie si dovolí spíš na důchodce, navštěvující demonstrace proti koronafašismu a diskriminaci neočkovaných.

K dalšímu videu musím na úvod podotknout, že odpor proti covidovým restrikcím či očkování je v Rakousku o poznání větší, než u nás. Rakousko se navíc „chlubí“ tím, že jako první země EU začali očkovat těhotné ženy a hodlají brzy začít i s očkováním velmi malých dětí. To samozřejmě u odpůrců covid očkování, kteří jsou v Rakousku diskriminováni podobně, jako u nás, vyvolává ještě větší odpor. Právě odpůrci těchto experimentů na lidech vyšli demonstrovat proti Kurzovi, který navštívil Salzburg.

V pátek odpoledne se během návštěvy rakouského kancléře Sebastiana Kurze sešlo asi 50 lidí – většinou odpůrců nepovinně povinného očkování – na spontánní demonstraci. Novinář Oe24 Mike Vogl pracoval na reportáži o schůzce, když byl brutálně zatčen policií. „Najednou mě zezadu přitlačili ke zdi, bylo to velmi bolestivé,“ řekl Vogl. „Tři mladí policisté mi řekli, abych okamžitě přestal natáčet a fotit.“ Policistům samozřejmě řekl, že je z tisku a že dělá jen svou práci. Poté, co mu byla ukradena kamera, byl k vládě kritický novinář brutálně zatčen a odveden svázaný jako vážný zločinec.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Rakousko: Mohamedáni, křičící v ulicích Allahu akbar jsou v pohodě, k vládě kritický novinář je zatčen (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout