Švédsko bylo ani ne 20 let nazpět jednou z nejbezpečnějších evropských zemí, nyní se dostalo mezi ty nejnebezpečnější

Švédsko bylo ani ne 20 let nazpět jednou z nejbezpečnějších evropských zemí, nyní se dostalo mezi ty nejnebezpečnější

I když jste si zde už kolem tohoto tématu mohli pár článků přečíst, nedá mi nereagovat na snad hraný údiv švédských úřadů a státních představitelů po zjištění, že – co se bezpečnosti týká – je na tom Švédsko nyní nesrovnatelně hůř, než před ani ne 20 lety. A podle všeho dokonce ani 15 let nazpět to ještě nebylo tak hrozné. To nejhorší přišlo během posledních zhruba 10 let, kdy do země proudily davy muslimů. Nicméně nikdo – snad až na některé Švédy v diskuzích –  ve Švédsku nahlas neřekne, že důvodem razantního poklesu bezpečnosti je islamizace země.

Nové vyšetřování zjistilo, že Švédsko bylo ještě před 20 lety  jednou z nejbezpečnějších evropských zemí, pokud jde o trestnou činnost se zbraněmi, ovšem jen dva roky nazpět (2019) se tato země stala naopak druhou nejnebezpečnější zemí. Pravděpodobné je, že nyní už si nese Švédsko prvenství, které mu už nějakou dobu přísluší v počtu znásilnění a granátových útoků…

Studie, kterou zveřejnila Národní rada pro prevenci kriminality (Brå), ukazuje, že Švédsko je jedinou zemí na kontinentu, kde se počet útoků střelnými zbraněmi od počátku století podstatně zvýšil.

„Většina smrtelných přestřelek ve Švédsku (kolem 80 procent) měla podle studie souvislost s organizovaným zločinem, což je podíl, který se zvýšil z 30 na 50 procent. Brå také porovnal podíl s ostatními zeměmi: přibližně 60 procent smrtelných střeleb bylo spojeno s organizovaným zločinem v Nizozemsku, zatímco ve Finsku byly takové události extrémně vzácné.“

Poté, co se Švédsko v letech 2000 až 2003 umístilo na 18. místě z 22 zemí za trestnou činnost se zbraněmi, se nyní řadí na druhé místo za Chorvatsko. Statistika pochází z roku 2019, tedy je možné, že ve statistikách za loňský rok by Švédsko zmíněné Chorvatsko již předehnalo.

Zdá se, že úřady jsou z příčiny nárůstu zmatené a obviňují ji z „nelegálního obchodu s drogami, konfliktů v sítích organizovaného zločinu a nízké úrovně důvěry v policii“. Ovšem nepadne ani jedno jediné slovo o islámu či muslimech.

„Zvýšené násilí páchané zbraněmi ve Švédsku je jedinečné ve srovnání s většinou ostatních zemí Evropy a neexistuje pro to jasné vysvětlení,“ řekl Håkan Jarborg, policejní šéf v jižním Švédsku. Tak pokud si i policejní šéf lže do kapsy, není to pro zemi dobrý signál. Záměrným zatajováním faktů a politickou korektností se situace nezmění.

V zemi, kde je kritika masové invaze v podstatě myšlenkovým zločinem, se ani neuvažuje o možnosti, že by velký počet muslimů, které země v posledních dvou desetiletích absorbovala, mohl být tím hlavním faktorem.

Zpráva z roku 2018 zjistila, že 99 ze 112 násilníků gangů mělo zahraniční minulost.

Když byl zkušený švédský policejní vyšetřovatel Peter Springare dotázán na demografické údaje osob odpovědných za násilné zločiny, nešetřil slovy.

„Tady to máme; to je to, co jsem tento týden řešil od pondělí do pátku: znásilnění, znásilnění, loupež, napadení s přitěžujícími okolnostmi, znásilnění a znásilnění, vydírání, vydírání, napadení, násilí proti policii, vyhrožování policii, drogová kriminalita, drogy, zločin, pokus o vraždu, znovu znásilnění, vydírání a špatné zacházení,“ napsal.

„Podezřelí pachatelé; Ali Mohammed, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, znovu, znovu, znovu. Christopher… Co, je to pravda? Ano, švédské jméno se vplížilo v souvislosti s drogovým zločinem. Mohammed, Mahmod Ali, znovu a znovu,“ dodal.

Springare pak vyjmenoval země původu podezřelých.

„Země zastupující všechny zločiny tohoto týdne: Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, Sýrie znovu, Somálsko, neznámá, neznámá země, Švédsko. U poloviny podezřelých si nemůžeme být jistí, protože nemají žádné platné doklady. Což samo o sobě obvykle znamená, že lžou o své národnosti a identitě.“

Image
graf ukazuje razantní nárůst počtu granátových útoků v islamizovaných čtvrtích švédských měst

V roce 2019 byla média nucena přiznat, že alarmující počet granátových útoků a explozí ve Švédsku představuje „národní stav nouze“.

„Importujte válečné zóny, staňte se válečnou zónou. Není to složité,“ komentoval jeden z respondentů na Twitteru.

Na závěr jen podotýkám, že co údajně nechápou úřady a politici, velmi dobře pochopili mnozí Švédové. Diskuze pod článkem, který o nebezpečném Švédsku informuje, hovoří jasně. Za všechny uvádím diskuzní příspěvek švédského občana s nejvíce souhlasnými body:

„Jsem tak kurva unavený z nemocné masové imigrace, k níž jsme byli nuceni ?? Každý, kdo nespí, ten ví, že přivést sem zraněné lidi nefunguje. A z jiné kultury, to nikde nefunguje. Švédky jsou znásilňovány, jak jen mohou být. Nikdy se ve Švédsku neusadí a nepřijmou pravidla Od roku 2015 jim je dovoleno dělat, co chtějí. Existuje pouze jedna věc, a to armáda. Ale naše armáda je dnes skupina feministek ? Když jsem v roce 1999 dělal špinavou práci, naši horští lovci patřili k nejlepším na světě. Měli jsme mimo jiné každoroční testy proti USA. Oh, vyhráli jsme nad nimi. Jsme v háji. Děkujeme, že jste zničili Švédsko pro naše děti, důchodce atd. Táhnete do pekel Löfvene a spol.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko bylo ani ne 20 let nazpět jednou z nejbezpečnějších evropských zemí, nyní se dostalo mezi ty nejnebezpečnější

  1. Švédsko – štedrý dodávateľ zbraní práve pre Rijád a ISIS – nie je len Saudskou Arábiou feminizmu, ako ho kedysi nazval jeden novinár, ale baštou všetkých možných aj nemožných verzií neomarxistického teroru. Až sa človeku veriť nechce, že od roku 1814 do roku 2019 /vtedy sa fakticky začala občianska vojna, ktorá sa nemôže neskončiť inak ako vznikom saudskoarabskej kolónie/ neviedlo ani jedinú vojnu .

  2. Vyšetřovatelce BRA Kláře Hradilové Selin není jasný důvod obrovského nárůstu kriminality ve Švédsku. Logicky, důvody mohou být 2: 1/ Švédové se zbláznili a vraždí se navzájem, 2/ nárůst kriminality je v přímé úměře s nárůstem imigrace z exotických zemí. A kdo za to může ? V každém případě voliči socialistické strany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout