Němečtí Zelení – partneři Pirátů – ovládnou Německo a tím i celou EU, ovšem jen málokdo tuší, co jsou zač…

Němečtí Zelení – partneři Pirátů – ovládnou Německo a tím i celou EU, ovšem jen málokdo tuší, co jsou zač…

V titulku můžete vidět jeden z propagandistických plakátů  mladých Zelených. Tedy německých Zelených, kteří si obrázky „vypůjčili“ z  90 let starých propagandistických obrázků mládežníků  z bývalého SSSR. Jen s tím rozdílem, že pár mládežníků byl v původním provedení  bílý.

další varianta plakátu

Ráda bych tímto upozornila na to, že ideologicky jsou na totožné platformě i naši Piráti, kteří patří do stejné bruselské frakce, přičemž jejich hlasování je plně v souladu s touto frakcí, která prosazuje nejen neomezenou muslimskou invazi, ale také svět jako „okopírovaný“ z plánů WEF.

Je až zarážející, že zatímco v Německu vedou všechny průzkumy preferencí právě tito Zelení extremisté, totéž se děje i u nás, neboť mezi Zelenými eurosvazáky není v rámci EU vůbec žádný rozdíl, ať už si říkají jakkoli. Ovšem tuší naši či němečtí voliči koho skutečně volí? O tom velmi silně pochybuji.

Německá zelená mládež jistě nevyužila těchto 90 let starých motivů náhodou. Jen jejich pohled je poněkud odlišný od pohledu tehdejších stalinistických mládežníků, ti současní přešli od marxismu k neomarxismu. To ostatně naznačují i černobílé páry na plakátu, které jen přesně zapadají do toho, jak je nyní mladým dívkám vnucován „ideální černobílý pár“, který můžeme stále častěji vidět v reklamách, filmech, seriálech, ale i sama EU podporuje import černochů do Evropy ve svých tzv. afrických deklaracích, k nimž se přihlásila i drtivá většina našich europarlamentních stran.

Bild

Na dotazy německých novinářů i voličů stran jejich „barevného vylepšení“ postaviček z propagačního plakátu nebyli Zelení schopni uspokojivě odpovědět. Ovšem vnímavý člověk velmi dobře ví, oč eurosoudruhům jde. Patří k čelním podporovatelům výměny evropského obyvatelstva za černochy a Araby a právě propaganda podobných párů k tomu patří.

Všimli jste si, že se zásadně zobrazuje jen pár – on černý ona bílá? Zde jde jednak o to, že do Evropy se importují téměř výhradně mladí muži coby budoucí partneři mladých bílých Evropanek a druhým faktem je to, že se v drtivé většině případů jedná o muslimy. Po sňatku pak dochází k automatické konverzi ženy k islámu.

Jsou to právě podobné strany. které prosazují Kalergiho plány, i když o tom napřímo nehovoří. Jde o podporovatele EU, tedy organizace, která si vystavuje bustu Kalergiho v jedné ze svých budov. Tytéž politické strany pak podporují masovou muslimskou invazi, jejímž prostřednictvím dodají ty správné partnery pro mladé Evropanky. Tedy alespoň pro ty, které se nechají jejich ideologickou propagandou oblbnout. Další se pak dají v rámci genderové propagandy přeoperovat na muže nebo se prohlásí za 36. pohlaví. To je genocida původní evropské civilizace v přímém přenosu.

Jak se jejich podpora muslimské invaze slučuje s jejich neutuchající podporou LGBTQ je samozřejmě otázka. To zřejmě netuší ani oni sami. Tyto partaje mají svoje zadání a to plní bezezbytku. Už to, že mají dostatek voličů ovšem naznačuje, že v zemích, kde jim rostou preference padla propaganda na úrodnou půdu. I když se tyto partaje stále více „odkopávají“ a internet je plný důkazů toho, že jde o kované neomarxisty (neplést si s marxisty!!) jejich voličstvo neubývá, ale spíše přibývá. A to pro celý náš kontinent nevěští nic dobrého….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Němečtí Zelení – partneři Pirátů – ovládnou Německo a tím i celou EU, ovšem jen málokdo tuší, co jsou zač…

  1. Pamätám sa,že až do začiatku 90. rokov boli nemeckí Zelení vcelku neškodnou a pokrokovou ľavicovou stranou zameranou predovšetkým na životné prostredie – taká menej radikálna odroda komunistov. Aj dobová česká a slovenská tlač o nich písala pozitívne. Práve po zjednotení krajiny však veľmi rýchlo začal prevládať u nich fanatický neomarxizmus a nakoniec sa stal ich ideológiou. Podobný vývoj postihol aj pre všetky ostatné relevantné strany v Nemecku a vlastne kdekoľvek inde vo „vyspelej“ Európe. Napríklad „konzervatívna“ CDU/CSU už dávno prijíma aj homosexuálov, moslimov a černochov a bojuje za ich „práva“…

  2. Z predstavy, že za predsedu všemocnej Európskej komisie /ktorú nikto nikdy nevolil a nemôže odvolať/ bude vybraný kandidát nemeckých Zelených alebo inej spriaznenej európskej strany, doslova mrazí…

  3. Zeleným a Pirátům se neomarxismus zalíbil, mohli by tak direktivně přikazovat lidem co smějí a nesmí říkat, dělat, používat, vyrábět, stavět, vlastnit, pěstovat a chovat, co jíst, kam jezdit, koho ubytovat, koho mít povinně rád, kolik platit za nákupy a kolik státu (nejlépe hodně), a v tom zbytku bude povinná účast na schůzi a v mešitě. Lidé jsou už takoví, dokud je něco nepálí, tak to nehasí, a teprve když něco hoří, tak shánějí hasící přístroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout