Itálie očekává ještě větší invazi, staví jedno azylové centrum za druhým

Itálie očekává ještě větší invazi, staví jedno azylové centrum za druhým

Nutno podotknout, že tak koná v situaci, kdy jsou sami Italové ve značné krizi, kdy dokonce asi 2 miliony italských rodin žije pod hranicí bídy, tedy miliony lidí jsou závislých na charitě a často i bez domova. Nicméně přivandrovalým džihádistům je třeba konat pomyšlení. Zatímco tedy Italové mnohdy nemají kde bydlet, hotely a penziony jsou na náklady státu (tedy opět italských občanů) či EU (občanů EU) plněny invazisty, nicméně kapacity nepostačují, takže se staví jedno přijímací centrum za druhým nebo se renovují různé objekty, které mají být později vetřelcům k dispozici.

Po rozlehlém přijímacím centru na Lampeduse (část je vidět na titulním obrázku) se chystají stovky dalších, přičemž tisíce jsou rozmístěny po celé Itálii.

Centra mají zřejmě sloužit pro dočasný i trvalejší pobyt džihádistů, jimiž se v posledních týdnech i měsících nebývale plní Evropa. Například dnes míří do Itálie tito obohacovači:

Lhůta pro podání nabídek na renovaci bývalé městské ubytovny v Casale za 296 000 eur, která má přivítat přistěhovalce, vyprší 26. května. Výběrové řízení bude zadáno na základě nejnižší ceny a práce budou trvat 6 měsíců. Jde jen o další z mnoha podobných zařízení, s jejichž výstavbou se počítá.

Vláda buduje stále více přijímacích středisek, aby přivítala vetřelce, zatímco Italové zůstávají bez domova.

Níže je seznam podle oblastí.

Mapa byla aktualizována na rok 2021, jedná se pouze o luxusní centra SIPROIMI:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Itálie očekává ještě větší invazi, staví jedno azylové centrum za druhým

  1. Italové jsou opravdu velkorysí, dávají peníze, všanc i svou chudobu, své zdraví i život, jen pro blaho těch, co je přijeli zničit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout