Itálie: Nigerijka usekla při rvačce své krajance prst a snědla ho

Itálie: Nigerijka usekla při rvačce své krajance prst a snědla ho

Ke kurióznímu incidentu došlo před pár dny v Itálii. Nicméně právě v případě Nigerijců jsou už italští policisté zvyklí na ledaco, kanibalismus nevyjímaje. Alespoň si tak můžeme lépe představit, jak to bude vypadat, až se přestěhuje půlka Afriky do Evropy…

Je neuvěřitelné, co se stalo v Argentě, malém městě v provincii Ferrara. Před pár dny vypukla v centru města rvačka mezi dvěma Nigerijkami.

Příjezd hlídky karabiniérů rvačku přerušil, ale když se konečně podařilo obě černošky od sebe  rozdělit, karabiniéři si uvědomili, že jedné ze dvou žen chybí článek jednoho prstu, který jí druhá usekla a poté snědla.

Karabiniéři zkoušeli všechno možné, pokusili se zašít část chybějícího prstu,  dlouho dokonce hledali chybějící článek prstu, ale museli hledání vzdát poté, kdy se dozvěděli, že byl sněden. Obě Nigerijky byly převezeny na pohotovost k ošetření. Žena, která uřízla soupeřce prst, byla obviněna z těžkého ublížení na zdraví.

Podobný je i případ, který se před pár dny odehrál v italské  Sarně. Je sice méně krvavý, ale v mnohém podobný výše uvedenému. Incident se opět odehrál v centru města, kde před barem pro přistěhovalce vypukla rvačka. Po prvotním postrkávání, fackách a křiku došlo k házení lahví a různých předmětů. Mezi vetřelci se posléze objevila také sekera.

Muž, proti kterému jeho soupeř vystartoval se sekerou, se dostal do bezpečí ještě před příjezdem policie, která spěchala v doprovodu dvou sanitek, aby poskytla první pomoc. Naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn, ale preventivně byli všichni účastníci bitky převezeni do nejbližší nemocnice na nezbytné kontroly. Nyní karabiniéři incident vyšetřují, aby pochopili, co spustilo násilí.

K uvedeným případům z posledních dní jen dodávám, že jsou zářnou ukázkou toho, co potvrzují tisíce podobných incidentů z celé Evropy. Pokud bude jednou zcela vytlačen původní Evropan, invazisté se dobijí mezi sebou. Mají to nejspíš už v genech, ostatně, v Africe se odehrávaly kmenové války dlouhé věky a Arabové či Turci se pro změnu nikdy netajili svojí dobyvačností.

I když tak budou postupně původní Evropané přečísleni a jejich zbytky odsunuty do nějakých rezervací, mezi těmi, kdo v Evropě povládnou, jistě mír nenastane. Nemají to v krvi…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Nigerijka usekla při rvačce své krajance prst a snědla ho

  1. Africký animalismus je tam dosti rozšířen, pojídání orgánů svých nepřátel dává prý bojovníkům sílu. Tu jejich kulturu woodoo mají v sobě. Taková prastará anti kultura do Evropy opravdu nepatří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout