Itálie: Nigerijec se během dvou dní pokusil znásilnit nejméně 3 ženy

Itálie: Nigerijec se během dvou dní pokusil znásilnit nejméně 3 ženy

Počty znásilnění se v multikulturně obohacovaných evropských zemích po roce 2015 velmi výrazně zvýšily, což se ostatně dalo očekávat. Navíc je spousta případů znásilnění nenahlášena, například ve velké Británii byly dívky znásilňované muslimskými gangy nazvány sluníčkovými liberály rasistkami a xenofobkami, namísto jakéhokoli soucitu. Proto se spousta žen zdráhá znásilnění nahlásit. Velmi podobná situace je také ve Švédsku, neboť i tam si podobné nálepky některé znásilněné ženy již vysloužily. Skutečný počet znásilnění tak lze jen stěží odhadnout.

Právě s tím, že mnohé ženy znásilnění či pokus o něj nenahlásí, nyní kalkulují i v Itálii, kde právě dopadli Nigerijce, který se během 2 dní pokusil znásilnit hned tři ženy. Nicméně policie hledá případné další oběti, neboť očekává, že tyto tři ženy nebudou jedinými, které přišly násilnému Nigerijci do cesty.

V Sassari pátrali několik dní po africkém sériovém násilníkovi, který se v posledních dnech nejméně třikrát pokusil v historickém centru znásilnit mladé italské ženy.

K prvnímu incidentu došlo ve čtvrtek, kdy se ke 35leté ženě připojil na Via al Carmine černoch. Žena pracuje jako barmanka a právě šla do práce. Už byla takřka u cíle, když ji zastavil muž, který ji chytil za zápěstí a přitlačil ji ke zdi a začal jí dávat návrhy. Žena křičela o pomoc a upoutala tak pozornost obyvatel, jejichž přítomnost vedla útočníka k útěku. Žena byla po napadení v psychickém traumatu.

A ani ne dva dny po tomto pokusu o sexuální napadení v historickém centru Sassari, došlo včera ráno, tedy 1.5. k dalšímu útoku. Bylo před 8. hodinou ráno, když byla žena při běhání napadena černochem, který  ji chytil za zápěstí, shodil na zem, bil a osahával. Mladé ženě se s obtížemi podařilo vykroutit a křičet o pomoc.

Někteří motoristé a lidé žijících v  okolních budovách slyšeli křik a zavolali policii, po několika minutách dorazila na místo hlídka, útočník však již byl pryč. Žena byla v šoku a s četnými pohmožděninami byla převezena do nemocnice, kde je v současné době hospitalizována. Útočník však zřejmě neutekl příliš daleko, neboť vzápětí narazil na další ženu.

Jen asi o 10 minut později, tedy také  kolem 8. hodiny ráno, totiž přepadl třetí ženu. Kolem 8.00 byla mladá žena, která prováděla sportovní aktivitu podél cyklostezky v okrajové části města v otevřeném a izolovaném úseku, sledována cizincem, který ji náhle napadl, shodil ji na zem, znehybnil ji a zabránil jí křičet o pomoc. Muž ji osahával, snažil se ji znásilnit a také jí způsobil zranění.

Žena však v tomto případě dokázala zareagovat tím, že ho několikrát kopla do genitálií  a uštědřila mu i několik kopanců do kolen, čímž se jí podařilo vykroutit se ze sevření a požádat o pomoc projíždějícího motoristu, který zavolal policii.

Během několika minut dorazila státní policie, které se podařilo dopadnout lupiče na útěku. Mobilní tým, který na místě zasahoval, zahájil okamžité vyšetřování vážného incidentu. A zároveň byla identifikována další oběť muže, tedy dívka, která jen o deset minut dříve při joggingu na stejném místě byla napadena stejným způsobem.

Mobilní tým také shromáždil řadu indicií, které vedou k přesvědčení, že muž je pravděpodobným pachatelem dalšího pokusu o sexuální útok, který byl v posledních dnech zaznamenán poblíž Via del Carmine v historickém centru města, proti jiné mladé ženě. Nigerijec byl v Itálii nelegálně, přičemž v minulosti již byl odsouzen za sexuální zločiny spáchané na severu země.  Probíhá také další vyšetřování s účelem ověření dalších případů znásilnění či pokusu o něj v regionu i v rámci celé země.

Předpokládá se tak, že má i vzhledem ke svojí minulosti, na svědomí zřejmě mnohem víc podobných činů….

Pokud umíte anglicky, můžete se podívat na toto zajímavé video, kde oběti hromadných znásilnění muslimských gangů vypovídají o tom, jak byly nálepkovány za rasistky, islamofobky a xenofobky, když si dovolily násilníky udat. Ve videu můžete slyšet zajímavé výpovědi znásilněných žen a dívek o hrůzách, které zažívaly, aniž by se dočkaly sebemenšího soucitu ze strany úřadů i policie, neboť všichni se snažili pachatele krýt. Pachatele, pro něž byly ony – s tichým souhlasem systému –  jen podřadnými bílými otrokyněmi…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Nigerijec se během dvou dní pokusil znásilnit nejméně 3 ženy

  1. Nadržení primitivové bez zábran vytvářejí hotové testosteronové tsunami jež ohrožuje naše ženy, dcery, vnučky. Arogance policie v těchto případech je zcela zavrženíhodná. Ovšem ta se řídí politickým zadáním daném voliči země. I u nás ženy volí vítače a mnoho chlapů také, místo ochrany svých žen.

  2. Technická poznámka: dá se ve videu zapnout automatický překlad i do češtiny, i když kvalita bývá různá, ale aspoň něco. (titulky, překlad, automatický překlad, vybrat ze seznamu jazyků).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout