Islamizované švédské Malmö – během minulé noci tři bombové útoky

Islamizované švédské Malmö – během minulé noci tři bombové útoky

Stejný problém jako Francie má také Švédsko, které sice nemá tak, jako Francie koloniální minulost, ale doplácí na mnohaletou politiku multikulturalismu. Už v 70. letech prohlásil Olof Palme, že Švédsko bude první multikulturní zemí Evropy. Země si to vzala k srdci, přičemž zejména posledních 20 let přijímá nejvyšší počty muslimů na počet obyvatel. To samozřejmě tuto severskou zemi odsuzuje k osudu budoucího chalífátu. Malmö je pak městem, které již muslimové považují za svoje. Švédsko se tak díky dlouholetému obohacování stalo zemí s největším počtem znásilnění a také s největším počtem bombových a granátových útoků…

Během noci došlo na různých adresách v Malmö ke třem výbuchům během o něco víc než půl hodiny.

V 02:38 byla přijata první hlášení o hlasitém třesku na Docentgatanu. Když na místo dorazila policie, tak našla zničený vchod do domu. V souvislosti s výbuchem bylo také na pozemku rozbito několik oken. Jedna osoba musela být v souvislosti s incidentem převezena do nemocnice, uvedla policie.

Ve 02:51 přijala policie několik telefonátů o výbuchu před branou na Nydalavägenu. Na místo bylo vysláno několik policejních hlídek, v místě exploze byl podle policie velký nepořádek s několika poškozenými vchodovými dveřmi. Došlo také k poškození zdi budovy u vchodu. Policie evakuovala obyvatele bytového domu a prohledala byty, kde nikdo neotevřel. Obyvatelé výbuchem narušeného domu se mohli evakuovat v nedaleké školce.

V 03:19 bylo do Sörbäcksgatanu vysláno několik policejních hlídek, když podle několika volajících lidé zaslechli hlasitou ránu. V souvislosti s výbuchem utrpěl značné škody obchod s potravinami a výbuch zničil i osobní auto zaparkované před obchodem.

Zdá se, že Francouzi se pomalu probouzí. Kdypak si i Švédové uvědomí, že směřují do občanské války?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Islamizované švédské Malmö – během minulé noci tři bombové útoky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout