Za pokřiku „Allahu akbar!“ ubodal Tunisan francouzskou policistku, na místě byl zastřelen

Za pokřiku „Allahu akbar!“ ubodal Tunisan francouzskou policistku, na místě byl zastřelen

Už nějakou dobu dochází ve Francii k útokům na policejní stanice či na policisty v ulicích, velmi často dochází k pouličním výtržnostem zcela účelově, muslimští pachatelé čekají na to, až přijedou policisté, aby se s nimi mohli pustit do bitky.

Francie má velký problém, bez nadsázky lze říct, že tam již probíhá občanská válka a pokud se něco změní, tak díky rostoucímu počtu muslimů už jen k horšímu…

V pátek krátce po 14.30 vstoupil na policejní stanici v Rambouilletu (Yvelines) muž s nožem a napadl policistku.

Útočník byl vážně postřelen a zneškodněn. Policistka byla vážně zraněna a byla převezena do péče zdravotníků, později došlo, bohužel, ke srdeční zástavě. Útočník byl také vážně zraněn, na místě zraněním podlehl.

Oběť, administrativní úřednice v policejní recepci, byla podle policejního zdroje přistižena v zamčeném objektu policejní stanice, když se vracela z oběda. Útočník ji údajně bodl do krku. Policisté, kteří byli na místě, pak na útočníka začali střílet.

Zatímco muž bodal policistku na policejní stanici v Rambouilletu, údajně křičel „Alláhu Akbar“.

Šestatřicetiletý muž tuniského původu  Djamel G. údajně přijel do Francie v roce 2009 nelegálně, ale v roce 2019 mu byl pobyt legalizován.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Za pokřiku „Allahu akbar!“ ubodal Tunisan francouzskou policistku, na místě byl zastřelen

  1. O zločine informoval aj mainstream. Niektorí „diskutéri“ napr. na idnes tento a podobné zločiny nepriamo schvaľujú – a cenzor ich samozrejme nemaže.

  2. Téměř každodenní džhád ve Francii je smutnou realitou, a pan Macron chce prý bojovat s islamismem, aniž by bral v potaz, že džhád je povinnost každého mloka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout