Gambijec zaútočil na Němce s nůžkami

Gambijec zaútočil na Němce s nůžkami

Tento případ je zajímavý především tím, že kriminální Afričan v Německu setrvává v tzv. „režimu strpění“,  tedy jedná se o vetřelce, který nemá právo na azyl, nicméně nelze ho ani deportovat, což v praxi většinou znamená buď to, že dotyčný přicestoval bez dokladů a jeho identita je tedy pochybná, takže ho není kam deportovat, případně se tak děje v případech, kdy daná země své deportované občany nepřijímá.

Podle všeho i tento Afričan dorazil coby „nezletilec bez doprovodu“, tedy v době, kdy dorazil bez dokladů do Německa, zřejmě tvrdil, že je nezletilý Gambijec.

Drážďanské státní zastupitelství a drážďanská policie vyšetřují 18letého Gambijce pro podezření z pokusu o zabití a z nebezpečného ublížení na zdraví.

Gambijec je obviněn z toho, že ráno 21. dubna 2021 nejprve hodil šálek kávy směrem k 45letému Němci, zaměstnanci zařízení pro péči o mládež v Drážďanech poté, co se pohádali, s úmyslem ho zranit. Když se netrefil, na pracovníka namířil otevřený oheň, který vytvořil pomocí zapalovače a deodorantu, aby mu způsobil popáleniny. Naštěstí se zaměstnanci zařízení podařilo vyhnout i popáleninám.

Poté se obviněný údajně pokusil bodnout pracovníka nůžkami do břicha. Nepodařilo se mu to, protože muž byl nejprve schopen odrazit útok. V následné tahanici upadli oba na zem. V této situaci se podezřelý, ležící na zaměstnanci zařízení, údajně pokusil bodnout pětačtyřicetiletého muže do hlavy nebo trupu s úmyslem ho zabít. Naštěstí čin nedokonal, neboť mu v tom zabránili ostatní zaměstnanci zařízení pro pomoc mládeži. Nicméně i přesto zaměstnanec zařízení při rvačce s Afričanem upadl a poranil si rameno.

Obviněný byl dočasně zatčen 21. dubna 2021. Na žádost drážďanského státního zastupitelství vydal vyšetřující soudce drážďanského okresního soudu dne 22. dubna 2021 na obviněného zatykač. Obviněný je nyní ve vazbě.

Jak uvádí „BILD„, žadatel o azyl přišel do Německa v roce 2019, od té doby je tolerován (tj. v tzv. režimu strpění) a je již známý policii pro černou jízdu.

Dodávám, že v Německu v režimu strpění byl také nyní u nás finálně odsouzený černoch, který znásilnil patnáctiletou dívku na Litoměřicku. Také jeho nebylo možné kvůli absenci platných dokladů vyhostit. Kolik dalších jim podobných už v Evropě je a kolik jich sem právě míří??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout