Vetřelci se v Itálii vylodí, pomodlí k Alláhovi a vydají se dál do Evropy (video)

Vetřelci se v Itálii vylodí, pomodlí k Alláhovi a vydají se dál do Evropy (video)

Džihádista se modlí k Alláhovi na dobývaném území. Častý obrázek, který můžete vidět na záběrech invazistů, kteří obsazují Evropu.

Nyní už je pro invazisty připraveno dalších 5 těchto lodí, Itálie tak očekává mnohem větší invazní nápor než dosud.

Na videu z pondělí můžete vidět vylodění invazistů různých národností po dvoutýdenní plavbě luxusní karanténní lodí. Několik z nich bylo doprovázeno autobusem do přijímacích zařízení umístěných v regionech Kalábrie, Apulie, Kampánie, Lazio, Piemont a Lombardie, kde pro ně začne skutečná dovolená, zbytek vyrazí dál do Evropy.

Vyloďování bylo koordinováno prefekturou Agrigento a sledováno státní policií: ti mají samozřejmě – podobně jako EU, neziskovky a italská vláda – na svědomí všechny, koho tito invazisté v Evropě fyzicky napadnou, znásilní, zavraždí či oloupí.

Ostatně, také muslim, který vloni v Nice řezal hlavy, si prošel touto uvítací procedurou v Itálii…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vetřelci se v Itálii vylodí, pomodlí k Alláhovi a vydají se dál do Evropy (video)

  1. A Salvini ich chcel namiesto deportácie rozmiestňovať po Európe… Nehovoriac o podpore legálnej /nie ilegálnej/ migrácie hoci aj z moslimských krajín.

  2. Už aby byly v Itálii volby, za Salviniho byla imigrace asi 5x (možná i 10x, či tak nějak) nižší. Bylo mu řečeno (Okamura, Orbán aj) aby od požadavků na repatriaci do dalších zemí upustil a nabídnuta pomoc při deportacích přímo z Itálie. Problém je jen ten, že EU má Itálii v hrsti páč jí dluží moc peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout