Včera došlo opět k požáru přijímacího migračního centra v Řecku (video)

Včera došlo opět k požáru přijímacího migračního centra v Řecku (video)

Není snad týdne, aby někde nehořelo zařízení pro muslimské invazisty. Většinou samozřejmě hoří v těch zemích, kde vetřelci odmítají zůstat- Nejde jim totiž o nějaký azyl, ale o to, aby se dostali na místo určení, většinou už mají své známé či příbuzné jinde v Evropě. Mnozí z nich pak přichází jako vyslanci příslušné islámské bojůvky s tím, že se mají v předem určené zemi připojit ke svým budoucím spolubojovníkům. To jsou jednoduše fakta, která nám jsou záměrně zastírána.

Proto také nejčastěji hoří ubytovací zařízení v zemích jako Řecko, Itálie nebo Bosna. Tyto země vetřelci považují vesměs za tranzitní, jejich cílová země je většinou jinde. Podle zkušeností z předchozích požárů – zejména pak požáru tábora Moria, jenž založili Afghánci – vetřelci samozřejmě zjistili, že jde o velmi rychlý způsob, jak se dostat dál do Evropy. Zejména Německo si totiž pro obyvatele vyhořelého tábora posílá dokonce letadla.

Požár vypukl v pondělí 5. dubna 2021 po 12.00 ve stanech v přijímacím a identifikačním centru VIAL na ostrově Chios, aniž by byla známa jeho příčina.

K uhašení požáru zasahovaly  jednotky chiosských hasičů.

Patnáct zcela zničených stanů je konečným důsledkem požáru. Další čtyři stany byly požárem těžce poškozeny. Příčinu požáru nyní vyšetřují hasiči z Chiosu, kteří dorazili s 15 muži a pěti vozidly k uhašení požáru. V důsledku požáru nedošlo  k žádným obětem.

Připomínám, že právě řecké ostrovy navštívila asi před týdnem eurokomisařka Ylva Johanssonová, velká podporovatelka nezřízené muslimské invaze a multikulturalismu. Ona sama pokládá výměnu evropských obyvatel za přínosnou, ostatně, s jinými názory by asi těžko svůj post mohla zastávat. Právě proto byla ovšem v Řecku při své návštěvě vypískána a odmítl se s ní setkat i starosta jistého invazí postiženého města.

Tato multikulturalistka totiž přijela s oznámením, že EU věnuje celých 376 milionů eur na výstavbu a rekonstrukci dalších táborů pro džihádisty ze zemí Středního a Blízkého východu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Včera došlo opět k požáru přijímacího migračního centra v Řecku (video)

  1. Tak Řekové sice komisařku EU vypískali, ale sami se podílí, na financování invaze příspěvky do EU imigrační mašinérie .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout