V táboře na Tenerife došlo ke krvavé bitce mezi černochy a Araby (videa)

V táboře na Tenerife došlo ke krvavé bitce mezi černochy a Araby (videa)

Mnohokrát se lidé ptají, co bude s Evropou, až ji ovládnou ti, kteří sem míří. Tedy zejména Arabové a černoši, ale také Afghánci nebo Pákistánci. Dojde k tomu, k čemu mezi nimi lokálně dochází i tam, kde se vzájemně tyto skupiny sejdou. Pobijí se mezi sebou. Pak je vám jasné, že s tímto „výbušným materiálem“ Evropa nemůže skončit dobře…

Mysleli si, že když se nelegálně dostali na Kanárské ostrovy na lodi, můžou pokračovat v cestě dál do kontinentální Evropy. Ale ten sen byl zmařen. Pak došlo k jejich přemístění z hotelových a bytových komplexů do stanových táborů na Gran Canarii, Tenerife a Fuerteventuře. Teď jsou velmi frustrovaní, chtěli dál do Evropy a ne skončit na Kanárech….

Od otevření se v táboře Las Races na Tenerife opakovaně objevují konflikty. K dalšímu došlo včera, tedy v úterý. Ráno se několik Maročanů a vetřelců ze subsaharské Afriky do sebe pustilo s kameny a klacky.

Policie po vyvolání poplachu povolala řadu posil. Do tábora dorazilo několik policistů národní policie s přilbami, obušky a štíty. K uklidnění situace byly použity dokonce i tvrdé gumové projektily.

Důvodem byla mimo jiné frustrace ze špatných podmínek ubytování. Stížnosti na potraviny, ale také na to, že jejich cesta do Evropy byla měsíce zablokována. Operace skončila osmi zatčeními a několika zraněními.

Mezitím byla včera u ostrova Gran Canaria objevena další loď se 17 Afričany.  Loď byla odpoledne lokalizována radarem sledovacího systému asi 22 kilometrů před Maspalomas. Kromě 14 lidí ze subsaharské Afriky byli na palubě také tři vetřelci maghrebského původu. Odvezli je do přístavu Arguineguen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “V táboře na Tenerife došlo ke krvavé bitce mezi černochy a Araby (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout