V Německu žije oficiálně asi 5,5 milionu muslimů, reálně jich je však zřejmě až trojnásobek

V Německu žije oficiálně asi 5,5 milionu muslimů, reálně jich je však zřejmě až trojnásobek

Na úvod je třeba zdůraznit, že se jedná jen o legálně registrované, tedy v celkovém počtu nejsou započteny možná až statisíce ilegálů, žijících bez vědomí úřadů v ghettech a živících se například prodejem drog. Stejně tak tam zatím nejsou zahrnuti ti žadatelé o azyl, u nichž ještě nebylo ukončeno azylové řízení. Navíc, drtivá většina muslimů, kteří v současné době míří do Evropy, tvrdí, že je jejich cílem Německo.

Podle studie BAF žije v současné době v Německu 5,3 až 5,6 milionu muslimů. Pro srovnání, podle statistiky se počet muslimů v roce 2015 pohyboval kolem 4,5 milionu a v roce 2009 asi 4,2 milionu.

Počet muslimů v Německu se v posledních letech zvýšil. Vyplývá to ze studie, kterou ve středu společně s spolkovým ministerstvem vnitra předložil Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky (BAMF) v Norimberku. Podle něj v současné době žije v Německu 5,3 až 5,6 milionu lidí muslimské víry, což odpovídá podílu 6,4 až 6,7 procenta celkové populace.

Vývoj počtu muslimů jen v letech 2009 až 2015 ukazuje, že statistiky pravděpodobně odrážejí pouze polovinu pravdy a jsou spíše krásně zabarvené, nárůst o pouhých 300 000 za šest let (mezi lety 2009-2015) je vzhledem k vysoké porodnosti a imigraci téměř nemožný. Nárůst mezi roky 2015 a 2020 je také pravděpodobně jen z říše mýtů a pohádek, realita hovoří jinak. Od roku 2015 se do země údajně „oficiálně“ nahrnuly asi dva miliony takzvaných „uprchlíků“, téměř výhradně (z cca 98%) muslimů.

Po desetiletí se německým občanům tvrdí, že podíl muslimů v populaci Německa není příliš vysoký, což slouží k uklidnění a argumentům proti kritickým hlasům, které varují před islamizací a muslimskou většinou. Lze jen hádat, kolik muslimů již v Německu žije, mohlo by to být již mezi 15 a 20 miliony, pokud se podíváte na školní třídy a pouliční scenérii ve velkých a středně velkých městech, přičemž malá města už je postupně dohánějí.

K uvedenému jen dodávám, že právě ony dříve udávané 2 miliony žadatelů o azyl jen v letech 2015-2016 absolutně vůbec nesouhlasí s počty, které udává německá vláda. Ty 2 miliony jako kdyby tam nebyly, neboť výše uvedený přírůstek by snad jen stěží odpovídal vysoké porodnosti muslimek.

Zdá se, že Německo opět (a rozhodně ne poprvé) falšuje statistiky, které mají nejen sloužit k uklidnění Němců, ale zároveň i posloužit před parlamentními volbami, v nichž vedou preference Zelení, kteří nemají absolutně žádné vítací limity. Podobný průzkum má v jejich voličích vyvolat dojem, že vítací politika nepřináší žádné zásadní problémy a už vůbec ne ty, že by se mohla země islamizovat.

Pokud by tak v zemi skutečně žilo uvedených zhruba 15-20milionů muslimů, pak by to znamenalo, že Německo se velmi rychle řítí směrem k chalífátu. Ví to ovšem i voliči??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Německu žije oficiálně asi 5,5 milionu muslimů, reálně jich je však zřejmě až trojnásobek

  1. Európske prvenstvo v genocíde bielej rasy a jej nahrádzaní cudzincami paradoxne drží „demokratické“ a „neutrálne“ Švajčiarsko, ktoré ani nie je členom EÚ. Neomarxistický teror však aj tam vládne tak ako v drvivej väčšine Európy Kto o tom pochybuje, nech sa pozrie na zostavu futbalovej či atletickej „reprezentácie“. Myslím,že autorka by mohla z času na čas priniesť aj články o zločinoch moslimov /resp. černochov/ vo Švajčiarsku, prípadne o islamizácii tejto krajiny.

  2. Při cca 8-10 % mlslimů v populaci již počíná is lamizace země, oněch současných 18-25 % je již nevratných. Je nešťastné a nebezpečné mít za souseda is lamskou zemi, na které jsme závislí i my.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout