Už v roce 2015 Biden prohlásil, že se běloši musí stát v USA menšinou (video)

Už v roce 2015 Biden prohlásil, že se běloši musí stát v USA menšinou (video)

Video, které jasně ukazuje skutečné záměry globalistů, nám jen potvrzuje, co hrstka lidí tuší, avšak většina si stále odmítá připustit. V západním světě probíhá proces výměny obyvatel.  Náhoda jistě není ani doba,v níž bylo video s Bidnem natočeno. Rok 2015 je totiž jakýmsi novodobým mezníkem, jímž tato výměna zcela oficiálně a ve velkém započala. Ovšem za nejšílenější považuji fakt, že ti, kdo v tom jedou, jsou zpravidla voleni těmi, kdo má být eliminován.

Co tedy prohlásil v roce 2015 Biden? V únoru 2015 Joe Biden jednoduše na rovinu vyklopil, co demokraté plánovali pro Američany. Ovšem je třeba upozornit na to, že totéž bylo plánováno i pro Evropany. Hned vedle něj sedí jeho budoucí šéf DHS, který nyní dělá vše, co je v jeho silách, aby usnadnil Bidenův plán výměny obyvatelstva.

Tento plán staví bílé Američany na poslední místo a barevné lidi ze třetího světa, které dovážejí, na první místo. Je to plán na přerozdělení bohatství dovozem muslimů – Arabů, afrických černochů, dále Hispánců a dalších nebílých ras a etnik.  Globalistická agenda tak běží přesně podle plánu Agendy 2030, která byla – jaká náhoda – sepsána taktéž v roce 2015. V tomtéž roce započala také invaze muslimů do Evropy. Invaze, která právě teď nabírá na síle, aniž by si to většina lidí uvědomovala.

Umíte-li anglicky, na Bidenovo prohlášení, v němž říká, že je třeba bělochy nahradit nonstop migrací, se můžete podívat zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout