„Nigerijská mafie vojensky obsadila Itálii,“ prohlásil italský kriminalista

„Nigerijská mafie vojensky obsadila Itálii,“ prohlásil italský kriminalista

Takto reagoval  kriminalista a nyní i spisovatel, který se vyzná ve strukturách nigerijské mafie asi tak, jako nikdo v Evropě. Prohlášení o tom, že nigerijská mafie vojensky obsadila Itálii pronesl poté, co byl nyní v Itálii proveden zátah na zločineckou nigerijskou mafii, Black Axe.

Toto zločinecké uskupení se živí především prodejem drog, zbraní a organizováním prostituce, ale i další trestnou činností (vybírání výpalného, vydírání, loupeže apod.). Alessandro Meluzzi, který napsal o nigerijské mafii knihu, už dlouhé roky varuje před nebezpečím tohoto zločineckého uskupení, které je již aktivní po celé Evropě, přičemž ve většině případů je jejich kriminalita záměrně přehlížena.

„Dnešní rána nigerijské mafii v Itálii, díky práci ojedinělého hrdiny donucovacích orgánů, je bohužel kapkou v moři. Byla by nutná totální válka, ale my už jsme ji prohráli.“ Alessandro Meluzzi, psychiatr a kriminalista, se nemohl radovat z poslední operace, kterou provedla Státní policie v L’Aquile za koordinace Ústřední operační služby státní policie.

Operace vedla k desítkám preventivních opatření ve vězení a ve 14 italských provinciích byly provedeny domovní prohlídky u cizích státních příslušníků, kteří jsou vyšetřováni pro mafiánské zločinecké spolčení a jsou považováni za členy nigerijské mafiánské organizace Black Axe.

Je to tatáž mafie, na kterou profesor Meluzzi před lety upozornil a o které v roce 2019 vydal knihu nazvanou Nigerijská mafie.

„Nyní nigerijská mafie převzala kontrolu nad územím.“ – komentuje psychiatr a kriminalista – „Tisíce a tisíce jejich mužů – nejen v Itálii, ale i ve zbytku Evropy – po přistání na našich pobřežích páchají organizovanou trestnou činnost. Postupem času se zorganizovali, mají zdroje, zbraně a operují již po celém kontinentu.“

„Italský stát se – kromě několika výjimek – zabývá mnoha dalšími otázkami, jako je jak zabránit Italům v normálním životě, zatímco tito zločinci okupují území“, pokračuje Meluzzi.  „Proto je dnešní operace, za kterou musíme pochválit naše policejní síly, nakonec kapkou v moři. K vymýcení nigerijské mafie z Itálie je zapotřebí války, ale provádějí se velmi slabé, málo účinné úkony v oblasti vymáhání práva.“

„A pravděpodobně, vzhledem k tomu, že politika je odhodlána prodat Itálii Číně a velkým mezinárodním bankám, které jsou součástí Rothschildů ve jménu Velkého resetu, Nigerijci jsou funkčním prostředkem pro zničení Italů, o jejichž osudu se prozatím rozhoduje. A stále nevidím žádné linie odporu,“ uzavírá.

K tomu jen dodávám, že nigerijská mafie je skutečně po celé Evropě, dnes už nenajdeme zemi, kde by nepůsobila. Jen málokdo ovšem tuší, že členská základna Black Axe stále častěji sestává z členů různých nigerijských islámských bojůvek jako Boko Haram nebo ISIS. Jde o od ranného dětství cvičené vojáky, kteří jsou často ještě mnohem necitelnější a krutější, než teroristé, kteří přichází ze zemí Středního a Blízkého východu. Pak je celkem jasné, kdo bude mít v případě jakéhokoli konfliktu převahu.

Občasné razie a zatčení jsou tak jen kapkou v moři, většina zemí proti nigerijské mafii nezasahuje třeba už jen proto, že se obávají nařčení z rasismu ze strany EU či OSN.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “„Nigerijská mafie vojensky obsadila Itálii,“ prohlásil italský kriminalista

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout