Švédská televize si pozvala imáma, aby hovořil o Velikonocích

Švédská televize si pozvala imáma, aby hovořil o Velikonocích

Švédsko je jakousi předzvěstí toho, jak bude vypadat Evropa budoucnosti. Jde o první evropskou zemi, která – aniž by kdy měla kolonie – se dala na cestu multikulturalismu. Bylo to v Evropě také Švédsko, kde jako první začínali s genderovou výchovou nebo prosazováním LGBT agendy. Švédsko má být podle plánů také první evropskou zemí, kde by měla být zrušena hotovost. Každopádně dlouhodobá ideologická indoktrinace nese své plody.  Pak mne ani neudivilo zjištění, že si do velikonočního televizního pořadu pozvali imáma, který měl hovořit o Velikonocích, o nichž ovšem neví vůbec nic…

SVT (švédská veřejnoprávní televize, obdoba naší ČT) sklidila kritiku poté, co pozvala imáma z muslimského ghetta Järva jako odborníka, když se mělo diskutovat o důležitosti Velikonoc.

Právě během Velikonoční neděle měla SVT v programu povídání o křesťanském svátku. Na místě ve studiu, přivítali imáma Nasira Ahmada Arifa z oblasti  Järva u Stockholmu.

Velikonoce s námi slavit nebudete. Jaké paralely můžete ukázat, jaké věci děláte? zeptal se moderátor.

„Jako muslim Velikonoce neslavím,“ řekl sám Ahmad Arif, ale řekl, že má „plné pochopení“, že se křesťané rozhodli tak učinit. Imám dále řekl, že muslimové mají „něco podobného“.

„Na začátku islámského roku, první měsíc desátého dne,  slavíme svátek  Ashura. Ten den také oslavujeme,“ říká Nasir Ahmad Arif. Mimochodem, pokud by vás zajímalo, jak takové oslavy svátku Ashura vypadají, tak před časem jsem o něm psala zde.  Můžete si tak udělat představu o tom, co přirovnává onen imám k Velikonocím.

Ve studiu SVT byla také pokroková arcibiskupka Antje Jackelénová, která je známá svým proislámským šílenstvím. Jackelénová zašla dokonce až tak daleko, že si jako své oficiální motto vybrala „Allahu akbar“ a také odmítla odpovědět na otázku, zda Ježíš dal pravdivější obraz Boha než Mohamed.

Tento program nyní sklidil kritiku na sociálních sítích. „Je dobře, že mi imám vysvětlí Velikonoce. Děkuji SVT,“ napsal Roger Sahlström na Twitteru. „Mají tak mrtvé mozky, že je těžké najít slova,“ píše uživatel „Kámen“.

Příště si jistě pozvou imáma i na Vánoce a možná se nakonec objeví nějaký imám i místo Bergoglia ve Vatikánu. Vše se alespoň vydává přesně tímto směrem. Jen by mne zajímalo, co by řekli muslimové na to, kdyby si o ramadánu pozvali třeba v Saúdské Arábii do televize nějakého kněze, který by měl vyprávět o tom, jak se slaví ramadán. Myslím, že po podobném počinu by veřejné popraviště v Rijádu nezahálelo…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédská televize si pozvala imáma, aby hovořil o Velikonocích

  1. Rád by som upozornil na jeden aspekt islamizácie Európy /a sveta/ ,ktorý by ani jeden skutočný vlastenec nemal ignorovať. A tým je budúci konflikt moslimov s tvorcami Nového svetového poriadku, resp. Veľkého resetu – reprezentovaného na najvyšších miestach „osobnosťami“ ako Schwab, von Leyen, princ Charles, Gates, Soros, atď. Keď dobyjú moslimovia niektorú krajinu sveta a zavedú tam tú najtvrdšiu saudskoarabskú šaríu, už ich o moc nikto nikdy nepripraví. Taký je holý fakt. Akýkoľvek pokus o zavedenie praktík NWO bude vďaka zbraniam, financiám, morálnej podpore /vyškolení imámovia a pod./ zo Saudskej Arábie, Kataru či Turecka skôr či neskôr zmarený takmer všade na svete. A prípadné boje „islam vs. Veľký Reset“ nepotrvajú dlho a určite v nich nevyhrajú globalisti.
    Prvé na odpis je práve Švédsko, ktoré sa čím ďalej tým viac odovzdáva Rijádu – dôležitému odberateľovi švédskych zbraní. A chcel by som autorku mierne poopraviť, istý čas vlastnilo aj Švédsko takpovediac kolóniu – dnešné Fínsko.

    1. Měla jsem samozřejmě na mysli především africké kolonie, hlavně pak v muslimských zemích (např. jako Francie nebo Británie, které kolonizovaly i muslimské země). Taky předpokládám, že Švédsko bude první evropský chalífát. Ale SA má vliv ve více zemích, dokonce i v ČR a to mnohem větší, než většina lidí jen tuší… To urychlí islamizaci dalších evropských zemí. Německo nebo Rakousko jsou zase spíš pod vlivem Turecka… Takže očekávám, že bude nějaký boj mezi sférami vlivu – Turecko – SA (resp. Katar..)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *