Přistihli dalšího muslima, plivajícího nemuslimům do jídla (video)

Přistihli dalšího muslima, plivajícího nemuslimům do jídla (video)

Už několikrát jsem zde přinesla video muslimů, kteří plivají na jídlo, které připravují pro nemuslimy. Jedná se vesměs o kuchaře, kteří pracují v restauraci, kde se stravují hinduisté a křesťané. Videa toho, jak plivají muslimští kuchaři na jídlo, se daří v Indii točit stále častěji ze dvou důvodů. Jednak tam příprava jídla často probíhá přímo v prostorách restaurace a druhým důvodem je fakt, že po prvních podobných incidentech si už Indové dávají na muslimské kuchaře větší pozor.

Otázka je, co se asi děje v muslimských restauracích, kde se vaří pro nemuslimy v jiných zemích káfirů, například v Evropě?

Další video, které ukazuje muže plivajícího na těsto, když se připravuje jídlo, se rozšířilo po internetu. Záběry byly zachyceny v Shamli v Uttarpradéši a vyvolaly velké znechucení lidí na sociálních médiích. Není jasné, kdy přesně bylo video zachyceno.

Shamli Police na Twitteru uvedla, že obviněný byl vzat do vazby a budou přijata vhodná opatření podle zákona. Obviněný je v současné době vyslýchán kvůli incidentu.

Připomínám, že v minulosti jsem již o těchto případech psala zde a zde. Nicméně případů je mnohem víc, přičemž v Indii už si většina majitelů restaurací  velmi dobře rozmýšlí, zda zaměstnávat muslimy. Především v severních oblastech Indie je ovšem muslimů hodně a bývají i dost násilní.

To v Indii nyní o Velikonocích poznal jistý křesťan, který se rozhodl prodávat na Velikonoce kvalitní haram maso, tedy maso vepřové, pro muslimy zakázané. Maso prodával jen místním nemuslimům, kteří si jeho kvalitu chválili. Rozlícené muslimy však naštvalo, že maso není halal, muže zbili a donutili ho konzumovat syrové maso, které prodával. Většinu masa i s dodávkou, v níž bylo naložené, potom zapálili…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Přistihli dalšího muslima, plivajícího nemuslimům do jídla (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout