Dva recidivisté (13 a14 let) znásilnili mladou Němku

Otázka ovšem zní: Jaký je původ oněch recidivistů, z nichž starší, tedy čtrnáctiletý, má za sebou již 50 trestných činů? Všechny zdroje zarytě mlčí a to  i v případě onoho staršího z nich, který je již podle německých zákonů trestně zodpovědný.

Nicméně němečtí nemainstreamoví novináři se dali do práce, aby zjistili alespoň indicie k tomu, co by asi mohli být tito násilníci zač. Z jejich zjištění sice není jasně patrný jejich původ, nicméně některé indicie napovídají, že jejich prarodiče se možná ani v Německu nenarodili.

Podle novinových zpráv dva chlapci znásilnili 21letou ženu na parkovišti v Hageneru na konci března. Mladšímu pachateli je teprve 13 let a zůstává na svobodě. Druhému je 14 let a je nyní ve vazbě.

Mladíci ženu koncem března v pozdním odpoledni na parkovišti na hlavním nádraží vylákali na opuštěné místo a napadli. Příslušné policejní tiskové oddělení dosud neposkytlo přesné informace.

Několik novin, zejména v Severním Porýní-Vestfálsku, o činech krátce informovalo. Opět chybí přesné detaily pozadí. „WDR“ přinesla poselství s formulacemi, které spíše zlehčují brutalitu znásilnění.

Bulvární deník Bild informoval alespoň popisem událostí, kdy „dvě děti“ znásilnily svou mladou oběť poblíž policejního ředitelství v Hageneru. A že po činu oběť utekla polonahá na policejní služebnu, aby se dostala do bezpečí.

13letý násilník ještě není trestně zodpovědný, takže už je ušetřen sankcí.

Starší pachatel údajně pochází z „velké rodiny“, což mnohé naznačuje, etničtí Němci dnes velké rodiny nezakládají. V dnešní době je obvykle „velká rodina“ běžným synonymem pro pachatele, kteří patří do některého zločinného tureckého nebo arabského klanu.

Bezpečnostní kamery dokonce zaznamenaly celé znásilnění, takže policie už má docela přesné informace. Nebudou však zveřejněny. „Bild“ a například portál „Rundbrief-Unna“ označují oba pachatele jako „německé chlapce“. Jenže „německý chlapec“ je každý, kdo se narodil v Německu.

V tomto případě je podivné, že nejsou zveřejněna ani křestní jména pachatelů (minimálně toho staršího), jak to bývá v Německu běžné. Starší pachatel již má tlustou policejní složku. Údajně spáchal asi 50 trestných činů. V seznamu jsou uvedeny zejména škody na majetku a vloupání.

Mladý zločinec byl teprve nedávno propuštěn, soud pro mladistvé ho předtím odsoudil ke čtyřem týdnům vězení. Jde tedy o pachatele známého policii, už v tak nízkém věku nebezpečného pro širokou veřejnost.

Právník uvězněného mladého pachatele  – jmenuje se Ihsan Tanyolu, což je turecké jméno – svaluje vinu na německou společnost: „Je zřejmé, že zde selhala služba péče o děti a mládež.“ Řekl, že jeho klient „propadl trhlinami v systému“.

Ať tak či onak, německé orgány opět ostudně selhaly ve svém úkolu zajistit ochranu místních občanů.

Jaké závěry lze z výše uvedených indicií odvodit?

V případě, že je pachateli 14 let, pak může být i ze 3. generace Turků, takže už by dokonce ani nebyl udáván jako pachatel „s migračním pozadím“. To se udává v Německu jen tehdy, kdy má pachatel alespoň jednoho rodiče narozeného mimo Německo. V případě, že by jeho rodiny z otcovy i matčiny strany přišly v 60. letech, pak by šlo o jeho prarodiče a rodiče by se již narodili v Německu.

Hodně napovídá také skutečnost, že je právník pachatele tureckého původu. To opět ukazuje na to, že by téhož původu mohl být také čtrnáctiletý recidivista.

Nicméně předpokládám, že až dojde k soudu, vyjde postupně najevo i alespoň částečná identita pachatele. Ovšem skutečnost, že má za sebou ve čtrnácti letech již 50 trestných činů ukazuje, že by skutečně mohl patřit k některému zločinnému klanu, kde je sáhodlouhý trestní rejstřík docela obvyklý.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Dva recidivisté (13 a14 let) znásilnili mladou Němku

  1. On ten navrhovaný zákon 3x a dost má něco do sebe. Pak by se asi těžko stalo, že bude mladík 50 x trestaný. Mají pravdu novináři z Pi-news, že Německé úřady selhávají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout