Poranění hlavy, zlomeniny, bodné rány, vyražené zuby – i takto obohacoval Arab 6 let svoji francouzskou přítelkyni

Poranění hlavy, zlomeniny, bodné rány, vyražené zuby – i takto obohacoval Arab 6 let svoji francouzskou přítelkyni

Neskutečné týrání, které ovšem není v islámu nic až tak neobvyklého, zejména pak tehdy, kdy se žena nechová zcela podle představ svého majitele. Šílené je, že ženě nepomohlo ani to, když po čase od násilníka utekla. I přesto si ji vždy našel, dokonce nedbal ani na to, že ho francouzské úřady vyhostily ze země… Chybělo vlastně jen velmi málo a z napadení se mohla stát vražda ze cti…

Pár se dal dohromady před osmi lety. Po dvou letech vztahu začal být obžalovaný vůči svojí přítelkyni násilnický. V roce 2015 jí ze žárlivosti zlomil přední zuby. V následujících letech se dopustil nesčetného násilí, a to navzdory tomu, že se rozešli už v roce 2016: řezné a bodné rány na čele, obočí, horním víčku a lýtku, zlomeniny prstů a nosu, trauma ramene a poranění hlavy.

38letý Alžířan byl 7. dubna v Nanterre odsouzen ke dvěma a půl letům vězení za domácí násilí vůči své bývalé partnerce v Hauts-de-Seine. I přesto, že bylo soudu předloženo mnoho usvědčujících lékařských osvědčení, která informují o četných zraněních, jenž utrpěla Alžířanova partnerka v posledních šesti letech, byl rozsudek poměrně mírný.

Navzdory četným změnám adresy oběti ji násilný  Alžířan, který už měl dávno opustit francouzské území, vždy nějak našel.  Žena postupně bydlela v Nanterre, Clichy, Bois-Colombes nebo Asnières-sur-Seine. Tam všude si ji nakonec našel i přesto, že měl Francii dávno opustit. Tyto skutečnosti dosvědčily i jeho dcery, kterým dokonce vyhrožoval smrtí.

Jaký by asi byl trest, pokud by se mu skutečně podařilo ženu při jednom z mnoha napadení zabít?? Dokoná svůj čin, až ho po dvou letech (v praxi se většinou trest krátí) z vězení propustí?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Poranění hlavy, zlomeniny, bodné rány, vyražené zuby – i takto obohacoval Arab 6 let svoji francouzskou přítelkyni

  1. Bohužel i u nás je tendence politiků a soudů zlehčovat činy kriminálníků a naopak neschopnost chránit oběti a někdy na ně svalovat i vinu, i když se třeba oběť i svou neznalostí a naivitou vystavuje riziku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout