Podívejte se, v jakém luxusu si užívají afričtí vetřelci na ostrově Capri v situaci, kdy se z mnoha Italů stávají bezdomovci (video)

Podívejte se, v jakém luxusu si užívají afričtí vetřelci na ostrově Capri v situaci, kdy se z mnoha Italů stávají bezdomovci (video)

Oni sami přišli z kdovíjakých podmínek, části z nich hradí cestu nigerijská mafie, některým různé africké islámské bojůvky, jiným mešity. Jen velmi málo z nich bylo schopno si cestu do Evropy zaplatit ze svého. V Evropě ovšem nezůstanou invazisté z Afriky na ulici, pokud sami nechtějí. Část sice skončí v různých ubytovnách – migračních centrech apod., ta jsou však již beznadějně přeplněná. Proto se nyní k jejich ubytování využívají stále častěji i luxusní hotely a vily.

Ostrov Capri patřil vždy k tomu lepšímu, svoji dovolenou zde většinou tráví lépe situovaní Evropané. Nyní jsou ovšem v luxusních hotelích a rezidencích místo platících Evropanů neplatící Afričané. Majitelé nemovitostí ovšem rozhodně nepřijdou zkrátka, vše mají velmi štědře hrazeno italskou vládou, ale nemalými částkami přispívá jeden z hlavních organizátorů invaze, EU.

Vetřelci mají samozřejmě k dispozici i celodenní stravování, dostávají kapesné a – jak je uvedeno i ve videu – u rezidencí a hotelů s bazénem je udržován i bazén tak, aby jej případně mohli hosté z Afriky využít. Jak říká muž ve videu, tak Italové mnohdy ani sami netuší, v jakém luxusu jejich vláda, potažmo EU, Afričany hostí. „Například ve Fauglii hostíme skupinu Afričanů ve vile s bazénem a tenisovým kurtem o na pozemku rozloze pěti hektarů,“ uvedl místní občan…..

Současná vláda dala příkaz k otevření dalších luxusních hotelů pro invazisty, kteří denně připlouvají. Mezitím se denně objevují zprávy o Italech, kteří přišli o práci či podnikání, nemají na splácení hypoték či na běžné platby za bydlení. Ti ovšem zůstávají jako bezdomovci na ulici. A to přesto, že dosud poctivě platili daně a přispívali tak na pobyt a obživu invazistů, kteří denně připlouvají z Afriky…

Video je v italštině, nicméně ani není třeba rozumět. Z obrázků sami pochopíte, oč se jedná…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, v jakém luxusu si užívají afričtí vetřelci na ostrově Capri v situaci, kdy se z mnoha Italů stávají bezdomovci (video)

  1. Jo to bylo tenkrát na ostrově Capri …, o tom ráji se zpívaly písně, a málokterý evropan si pobyt mohl dovolit. Časy se mění, lidský um, snaživost, pracovitost, jsou bagatelizovány, a frčí vychytralost, zahálka, chléb a hry, tedy to stejné, co započalo pád Říma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout