Pákistán už jedná s OSN i EU o zákazu kritiky islámu i zavedení zákona o rouhání

Pákistán už jedná s OSN i EU o zákazu kritiky islámu i zavedení zákona o rouhání

Zákon o rouhání by byl jen součástí stávajícího plíživého zavádění práva šaría, které můžeme sledovat v celé Evropě. Už jen úplný ignorant si nemohl nepovšimnout stále častějších rozsudků různých evropských soudů, které jsou mnohdy v duchu práva šaría. Tedy muslimové jsou velmi často osvobozováni i za vraždu bezvěrce či v případě znásilnění a jiných závažných trestných činů, případně je jim udělen směšný trest, či dokonce podmínka. Velmi často se pak vyskytují „psychicky nemocní“ muslimové či „nepříčetní“, třeba pod vlivem drog. Ti pak nejsou potrestáni vůbec či je jim trest velmi výrazně snížen a skončí jen na krátkou dobu na psychiatrii.

Naopak, po celé Evropě můžeme sledovat stále častější a přísnější tresty islamofobům, tedy těm, kdo pronesli cokoli ostřejšího směrem k muslimům či islámu. Ostatně, také u nás už máme jednoho islamofoba, který byl odsouzen dokonce na 6 let nepodmíněně. K tomu si přičtěte za poslední asi 2 roky desítky odsouzených islamofobů s podmínkou nebo pokutou…

Nikde v Evropě oproti tomu nebyl za nenávist ke káfirům, vyjádřenou pouze verbálně, souzen ani jeden muslim. Jednání OSN a EU s Pákistánem, kde jsou denně unášena křesťanská a hinduistická děvčata a násilně konvertována k islámu, je jen další bezprecedentní ukázkou, jak tyto globalistické organizace podlézají islámu. Je nasnadě, že postupně dojde na zákaz jakékoli kritiky islámu, tedy i podobné články, jaké jsou na těchto i mnoha jiných podobných stránkách, budou zcela zakázány.

Pákistánské výzvy k potlačení svobody slova  jsou součástí probíhající iniciativy Organizace islámské spolupráce (OIC) zavést zákony o rouhání po celém světě, tedy i v nemuslimských zemích.

OIC je vlivný blok 57 muslimských zemí, jehož primárním cílem je tlačit Na Evropu a Spojené státy, aby byly jak v EU, tak v USA schváleny zákony, které by zakázaly „negativní stereotypy islámu“. OIC má sídlo v Saúdské Arábii a je financována islámskými zeměmi po celém světě. Je to druhá největší mezivládní organizace na světě po Organizaci spojených národů s celkovou populací dosahující více než 1,8 miliardy. Pákistán má v OIC velmi privilegovaný status; je druhým největším členem OIC, pokud jde o počet obyvatel.

Evropská unie a Demokratická strana Spojených států úzce spolupracují jak s OIC, tak s OSN na zákazu všech forem „islamofobie“. Termín islamofobie byl vynalezen v 90. letech jistým radikálním imámem a později byl převzat i „liberálními“ politiky a médii (všimněte si, že nic jako hinduistofobie, křesťanofobie nebo buddhistofobie neexistuje a to přesto, že uvedené skupiny jsou muslimy velmi silně utiskovány).  Podobně termín „nenávistné projevy“ je neomarxistickou verzí islámských zákonů o rouhání.

Omezení svobody projevu týkající se otázek souvisejících s islámem jsou již v celé Evropě běžná. Cílem OIC je vnutit 27 členským státům Evropské unie právní předpisy, které by výslovně zahrnuly rouhání.

Podvody s „islamofobií“ a „nenávistnými projevy“ jsou obsáhlé, protože zcela odpírají svobodu projevu. Nicméně EU se dlouhodobě neštítí zavádět cenzuru a právě hon na „islamofoby“ je toho součástí. Pak věřím, že i zákony, které by přísně trestaly rouhání, nakonec EU odsouhlasí.

Pákistánský premiér Imran Chán v pondělí řekl, že zahájí mezinárodní kampaň za zákaz kritiky islámu a zavedení zákonů o rouhání šaría. Islámský vůdce apeloval na muslimské země a levicové řídící orgány, Organizaci spojených národů a Evropskou unii, aby jim i nadále pomáhaly při potlačení svobody projevu.

„Až zahájíme kampaň spojením všech muslimských zemí, bude to mít význam a na Západě přijde změna,“ řekl Khan na televizním ceremoniálu v hlavním městě Islámábádu. Tím má zřejmě na mysli, že islamizace západních zemí půjde o to rychleji, oč méně budou obyvatelé západních nemuslimských zemí informováni o zrůdnostech islámu.

Kampaň podle jeho mluvčího pomůže najít trvalé řešení těchto problémů. Podle práva šaría mají být popraveni ti, kdož urážejí Mohameda nebo Alláha, stejně jako ti, kdož znesvěcují Korán nebo páchají jiné rouhání. Dodal, že jinak protesty a násilí v západním světě budou pokračovat.

Chán se zmínil o probíhajících protestech islámské teroristické skupiny Tehreek-e-Labbaik Pakistan (TLP) po celé zemi. Muslimská organizace požaduje vyhoštění francouzského velvyslance kvůli tomu, že časopis Charlie Hebdo loni ve Francii otiskl karikatury Mohameda. Francouzská vláda dokonce doporučila svým občanům, aby opustili Pákistán kvůli násilným islámským protifrancouzským protestům.

„Přijde čas, kdy si lidé v západních zemích dvakrát rozmyslí, než budou nerespektovat Svatého proroka,“ pohrozil Chán. Předseda vlády TLP ujistil, že jeho zájmy jsou v souladu s jejich.

Muslimové již dali Francouzům a zbytku svobodného světa na vědomí: pokud urážíte Mohameda, islám, jejich svaté knihy, nebo dokonce vše uvedené a tím znevážíte islámské právo (šaría), ublížíme vám. Minulý týden Chán požadoval, aby západní země zakázaly rouhání vůči Mohamedovi a potrestaly ty, kdo záměrně šíří své poselství nenávisti vůči muslimům. K tomu jen podotýkám, že sám Korán i všichni imámové v mešitách nenávisti vůči káfirům nikterak nešetří. Vždyť sám Korán je do značné míry o zabíjení bezvěrců. To je ovšem v pořádku…

Khan vyjádřil znepokojení nad rostoucí vlnou islamofobie, zejména na Západě, a v sérii tweetů uvedl: „Vyzývám západní vlády, které zakázaly jakékoli negativní komentáře k holocaustu, aby použily stejné standardy k potrestání těch, kdo záměrně šíří své poselství nenávisti vůči muslimům zneužíváním jména  našeho proroka.“

Snaha uzákonit zvláštní legislativu na ochranu islámu v západních a sekulárních zemích je společnou snahou muslimů a tzv. „liberálů“, kteří se dlouhodobě snaží zastavit jakoukoli formu nesouhlasného projevu. Nesouhlasný výraz je obvykle jakýkoli pokus o obranu západní kultury, hodnot a identity.

Protesty Pákistánu a dalších muslimských zemí v reakci na Macronovo odmítnutí zakázat karikatury Charlie Hebdo a další vnímané urážky jsou součástí organizovaného plánu speciálně přizpůsobeného k odstranění svobody projevu a zavedení islámského práva i v dalších zemích.

Už tedy chápete, že podvratné organizace jako OSN a EU pomáhají s přeměnou západního světa v muslimské chalífáty, včetně postupného zavádění práva šaría?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Pákistán už jedná s OSN i EU o zákazu kritiky islámu i zavedení zákona o rouhání

  1. Všetkých kedysi „umiernených“ moslimských MUDr., ktorí sem prišli ešte za socializmu študovať a už tu ostali /hlavne z Afganistanu a Pakistanu/ , treba ako potencionálnu hrozbu bojkotovať! Osobne poznám niekoľko a viem,že po roku 1990 sa z nich bez výnimky stali fanatickí dodržovatelia islamských príkazov. To isté platí o mnohých zmrzlinároch bosenského či albánskeho pôvodu na Slovensku.

  2. Reakcí svobodného světa by mělo být vyhoštění mlslimů a zákaz is lámu. Bohužel, vládnou nám zrádci civilizace, kteří by i sami pozavírali vysloužilé generály a všechny is lamo foby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout