„Nejste na našem ostrově vítaná“ – podívejte se, jak to nandala Řekyně eurokomisařce Johanssonové (video)

„Nejste na našem ostrově vítaná“ – podívejte se, jak to nandala Řekyně eurokomisařce Johanssonové (video)

Už asi před týdnem jsem zde psala o návštěvě nadšené vítačky muslimských vetřelců, švédské eurokomisařky pro migraci, Ylvy Johanssonové v Řecku, kde obyvatelům invazí neskutečně sužovaných ostrovů oznámila, že jim tam hodlá postavit další zařízení pro ubytování muslimských vetřelců.

Jedna místní žena řekla Johanssonové vše hezky od plic. Hovořila tak jistě nejen za Řeky, neboť předpokládám, že invazi nepodporuje většina normálně myslících Evropanů a to přesto, že se to zatím příliš neodráží na výsledcích jakýchkoli voleb..

Upozorňuji, že video je v angličtině, níže uvádím, o čem se ve videu hovoří.

O čem tedy mimo jiné hovoří zoufalá žena? Myslím, že její slova neplatí jen pro Řecko, ale hovoří za celou Evropu, které se genocidní politika EU dotkne především…

„Změníte naši národnost a naši krev. Jsme Řecko a chceme zůstat Řeckem,“ prohlásila Řecká žena během výměny názorů s komisařkou. „Tohle je naše země, ne vaše. Měla byste se stydět za to, co děláte.“

„Stojíte tady a říkáte nám, že musíme být něčím jiným než Řeckem, musíme být povinni přijímat cizince, kteří nemají právo překročit hranice… To je velmi špatná věc, kterou děláte, je to zločin,“ prohlásila žena komisařce Johanssonové během jejich pětiminutové výměny názorů.

Žena také podotýká, že ví moc dobře, že invazisty pomáhá na ostrovy pašovat EU, mají na to také důkazy (tím má zřejmě na mysli EU štědře dotované neziskovky).

Žena spolu s desítkami tisíc Řeků zuřila nad cestou komisařky do jejich země. Johanssonová přijela do Řecka, aby oznámila, že EU dává 270 milionů eur na financování nových přijímacích středisek na ostrovech Lesbos, Chios, Samos a dalších ostrovech, kde mají být vetřelci ubytováni a odkud mají být zároveň přerozdělováni do celé Evropy. To vše bude součástí nově schvalovaného migračního paktu EU.

Nová zařízení pro džihádisty, která se staví v Řecku, jsou součástí globalistických zvrhlých plánů, jejichž  cílem je mimo jiné i využít vetřelce k oslabení hostitelských kultur, aby si současní vládci mohli zajistit více hlasů a udržet si moc, zároveň tak má být realizována zvrhlá globalistická agenda výměny obyvatel. Namísto toho, aby EK naléhala na země, aby uzavřely své hranice, nadále podporuje celou invazi a tzv. „solidaritu“ v rámci které mají být invazisté přerozdělováni do zatím málo islamizovaných zemí.

„Nejste zde vítána,“ vysvětlovala žena. „Ostrov Samos býval nejhostinnějším ostrovem v Řecku. Ale díky invazi jste zničili naši ekonomiku. Zničili jste nás, zničili rodiny, základy, na jejichž vytvoření jsme celý život pracovali.“

Komisařka Johanssonová se ke komentářům ženy nevyjádřila, ale místo toho obrátila rozhovor na metody EU pro sledování nově příchozích vetřelců. Johanssonová „ujistila“ ženu, že EU nedovolí vetřelcům „nelegálně“ opustit ostrov do jiných částí Řecka nebo Evropy. To je samozřejmě do jisté míry pravda, vetřelci totiž budou po pár dnech pobytu přepravováni – většinou letecky – do dalších zemí EU, nicméně mnozí džihádisté na ostrově zůstanou i delší dobu.  V novém Migračním paktu EU je pak výslovně uvedeno, že nesmí být drženi uvnitř azylových a migračních center jako vězni, takže ti, které nestihnou přerozdělit, na ostrově zůstanou. Žena Johanssonovou obvinila, že využívá řecké ostrovy k zabránění „nelegálním odchodům“ tím, že buduje nechtěné hotely a centra pro vetřelce, aby ilegálové mohli zůstat v Řecku.

Během výměny názorů bylo slyšet v pozadí rozbouřené davy. Naštvaní Řekové bouchali do hrnců a mávali cedulemi protestujícími proti nelegálním invazistům, kteří byli umístěni na jejich ostrově.

Eurokomisařka opakovaně uvádí humanitární důvody pro péči o ilegály, ale nepronesla jediné slovo podpory pro řecký lid. Nezmiňuje se ani o nepřiměřené zátěži, kterou ostrované nesli kvůli invazi.

Žena mnohokrát opakovala, že EU jsou zločinci. To je ovšem to, co musí pochopit většina Evropanů a to pokud možno co nejdřív. Uvědomte si, že EU je zločinná organizace, pokud si to většina občanů Evropy neuvědomí, pak skutečně dojde k tomu, oč se tato podvratná organizace dlouhodobě snaží. Tristní je, že většina těch, kdo byli Evropany zvoleni či vysláni evropskými vládami do EU, koná proti zájmům Evropanů.  Evropané tak jdou dlouhodobě sami proti sobě…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “„Nejste na našem ostrově vítaná“ – podívejte se, jak to nandala Řekyně eurokomisařce Johanssonové (video)

  1. Johannsonová sice prezentuje zločinnou politiku EU, ovšem Řecká vláda musela s onou pomocí a podmínkami souhlasit, a pokud nejsou ochráněni obyvatelé Řeckého ostrova, pak zde selhává především Řecká vláda, která bylo mnoho desetiletí sluníčková, i díky vítačům na Řeckých ostrovech. I když tam lidé otočili, tak poněkud pozdě. Pomoc mohou hledat pouze u své vlády, která je povinna chránit obyvatele svého státu. Proto státy vůbec vznikly, pro ochranu svých obyvatel, to je jejich primární funkce, ostatní funkce státu jsou sekundární.

    1. To je naprostá pravda, za islamizaci si samozřejmě můžou většinou sami voliči. Je tomu tak po celé Evropě, ostatně 85% Evropanů volí strany, které jsou probruselské, pak se nemohou divit tomu, že se islamizují. Mnozí to ani nevnímají a uvědomí si to až v momentě, kdy jde skutečně do tuhého. Jsou v pozici pomalu vařené žáby, jako třeba i našinci… Nicméně právě těch asi 15% Evropanů, kterým už došlo, oč jde, to odnese i za tu nezodpovědnou většinu. Třeba právě ta žena, co Johanssonové nadává, k těm 15% patřila a patří…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout