Francie: Maročan vlezl v noci oknem do domu, kde se pokusil znásilnit spící ženu

Francie: Maročan vlezl v noci oknem do domu, kde se pokusil znásilnit spící ženu

Nejedná se rozhodně o první případ, kdy se násilný vetřelec vloupal někomu do domu, kde posléze došlo k napadení. O několika jiných případech jsem se už v minulosti zmínila. Právě podobné kauzy ukazují, že už se v islamizovaných evropských zemích nemohou lidé cítit bezpečně ani doma…

 28letý Španěl marockého původu (tedy Maročan se španělským občanstvím), byl prozrazen díky DNA, kterou po sobě zanechal na místě činu poté, co kousl oběť do ruky. Byl obžalován a vzat do vazby.

Osmapadesátiletá  žena z Montpellieru se stala obětí pokusu o znásilnění ve svém domě v noci z 8. na 9. listopadu. Toho večera, když byla ponořena do hlubokého spánku, ji probudil hlas muže, který jí šeptal do ucha: Ukaž mi je. Pak, když si hladil své intimní partie, prohlásil „Ošukám tě“, což napadenou ženu vyděsilo.

Prudce zatlačila útočníka, pak s ním bojovala, přičemž se ho snažila vší silou odrazit. Poté ji surově chytil za ruku, do níž ji vzápětí kousl, posléze se jí naštěstí podařilo získat nad útočníkem převahu a vyhnat ho z domova. Ten byl nejprve dezorientovaný, protože zřejmě nečekal, že se bude žena bránit. Záhy nasedl na čtyřkolku a prchal z místa činu.

Druhý den ráno podala oběť stížnost za pokus o znásilnění, krádež a vloupání, kdy poskytla detailní popis útočníka. Muž, třicátník severoafrického typu, se silným španělským přízvukem.

Po dlouhém a důkladném vyšetřování, které provedla skupina, zaměřená na vyšetřování násilí proti osobám, se vyšetřovatelům podařilo najít čtyřkolku podobné barvy, jakou použil pachatel v noc útoku. Díky záběrům městských kamer a sledování v oblasti bydliště se policistům podařilo identifikovat muže odpovídajícího popisu podezřelého.

Také stopy po kousnutí oběti ukázaly mužskou DNA, zapsanou ve španělské policejní databázi v oblasti Barcelony. Francouzsko-španělská spolupráce pak odhalila, že pachatel byl již známý sexuálními útoky. V tomto případě byl obviněn ze znásilnění s přitěžujícími okolnostmi a dvou pokusů o znásilnění spáchaných v roce 2012.

Policie ministerstva byla informována o velkém nebezpečí podezřelého a zatkla ho 30. března v jeho domě. 28letý muž, který byl vzat do vazby, je Maročan se španělským občanstvím, který opustil Španělsko, aby se připojil ke svým rodičům, kteří se odstěhovali do Montpellieru v lednu 2013.

Při slyšení, během kterého bylo porovnání DNA pozitivní, pachatel potvrdil svou  přítomnost v domě oběti v noc incidentu. Přiznal se ke krádeži počítače, popřel však jakékoliv sexuální napadení. A to přesto, že žena byla násilníkem prokazatelně pokousána.

Překvapivě však přiznal pokus o znásilnění, kterého se údajně dopustil v roce 2020 v oblasti Gambetta, ale u kterého policie neidentifikovala žádnou oběť, neboť  tento delikt nebyl poškozenou ženou nahlášen.

Vzhledem k znepokojivému profilu této osoby a vzhledem k existenci dalších obětí byl případ ve čtvrtek 1. dubna postoupen státnímu zastupitelství. Pachatel byl vzat do vazby, kde by měl zůstat až do dalšího projednávání případu.

K případu je už jen třeba dodat, že tento muslim, původem ze severu Afriky, již má španělské občanství, ve všech statistikách tak figuruje jako Španěl, respektive občan EU. Jak známo, tak tyto tradičně „vítačské“ země dávají občanství jako na běžícím pásu. Pak se samozřejmě tato praxe i patřičně podepíše nejen na statistikách kriminality, ale tito vetřelci mají také jednodušší pohyb v rámci EU, včetně přesidlování…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout