Černoch v USA zastřelil starší bílý pár a jejich vnoučata

Černoch v USA zastřelil starší bílý pár a jejich vnoučata

Umíte si představit, že by jakýkoli běloch vystřílel černou rodinu? Co by se dělo? Všechna mainstreamová média, nejen v USA, ale i v Evropě, by bila na poplach Opět bychom slyšeli pohádky o zlých běloších, kteří likvidují chudáky černochy, zvedla by se vlna protestů a podobný čin by byl nejen v USA zprávou dne. Ovšem v případě, že se zjistí, že je pachatel černý nebo muslim se čin bagatelizuje nebo se o něm hovoří jen okrajově. Několik zavražděných bělochů, včetně malých dětí, koho to zajímá? Důležitější je přece život jednoho černého kriminálního feťáka Floyda…

Lékař se svojí ženou a jejich tři malá vnoučata byli chladnokrevně popraveni. Ale incident se rychle vytratil z médií, když se ukázalo, že vrahem byl černoch, navíc bývalý profesionální hráč amerického fotbalu.

Bývalý hráč NFL Phillip Adams spáchal ve středu masovou vraždu v Rock Hillu v Jižní Karolíně.

Oběťmi byli sedmdesátiletý lékař Robert Lesslie, jeho manželka Barbara Lesslieová, (69 let), a dvě jejich vnoučata: 9letá Adah Lesslieová a pětiletý Noah Lesslie.

Pátá osoba, 38letý svědek útoku, James Lewis, byla nalezena zastřelená před domem lékařského páru, kde došlo k útoku. Šestá osoba (třetí vnouče) je ošetřována kvůli vážným střelným zraněním, uvádí San Francisco Chronicles.

Pachatel Phillip Adams spáchal po masakru sebevraždu. Byl Lesslieho pacientem a jeho rodiče údajně žili poblíž staršího páru.

Mnozí dnes reagují na skutečnost, že brutálnímu činu se v hlavních amerických médiích dostává jen velmi malé pozornosti. „Neviděl jsem tuto masovou střelbu zmíněnou v médiích ani v mainstreamových médiích,“ řekl populární občanský novinář Andy Ngo v široce šířeném příspěvku.

Masové střelbě v USA se obvykle dostane velké mediální pozornosti, ovšem jen tehdy, pokud je pachatel bílý. To vytvořilo široce pojímaný obraz, že téměř všechny masové střelby jsou páchány bílými, i když velmi často útočí černoši a další nebílí.

Samozřejmě, v rámci politiky, která podporuje protibělošský rasismus je třeba o podobných případech (které nejsou rozhodně ojedinělé) mlčet. Naopak, každé úmrtí černého kriminálníka a narkomana je třeba rozmáznout a udělat z dotčeného recidivisty hrdinu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Černoch v USA zastřelil starší bílý pár a jejich vnoučata

  1. vždy když vidím nějakou takovou opici tak spozorním,moje intuice mi to radí je to můj vnitřní pocit,ne nepřipadám si jako rasista proč bych měl ? je to můj vnitřní pocit a tečka.Říkám opici,ano protože mi tak prostě připadá vypadá jako opice a co jako ?

  2. Příčinou ale nebyl rasismus, stejně jako v případě toho chlapa, co zabil několik asiatek v Atlantě. Chápu Váš point, ale v tadytom je barva pleti prostě irelevantní. Především v českém prostředí se toho chytnou spíše (skutečně) rasistické okruhy lidí. Autorka marně skrývá jen ten svůj vlastní rasismus. Proč argumentovat něčí barvou pleti, když máte v USA doslova marxistické hnutí v různých podobách? Tahle argumentace je strašná a Vy byste se měla zamyslet, pak-li že Vám nevadí marxismus, ale barva pleti ano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout