Ve středu přistálo v Německu další letadlo plné džihádistů z řeckých táborů

Ve středu přistálo v Německu další letadlo plné džihádistů z řeckých táborů

Vy si nyní jen tak do Německa jet nemůžete, zato po celou dobu, co jsou uzavřené hranice s Německem, přilétá z Řecka jedno letadlo za druhým. Letadla Němcům přiváží ono kýžené multikulturní obohacení. V situaci, kdy se ze stále více Němců stávají bezdomovci, kdy němečtí důchodci  často nemají ani na zaplacení energií, kdy mnoho podnikatelů krachuje, má Německo stále dostatek financí na džihád.

Kdy tedy, když ne teď? Vždyť ovčan má zcela jiné starosti, ani nezaznamená, že mu přibyli další „sousedé“ a vysavači sociálních dávek…

Letadlo se 162 muslimy z Řecka přistálo ve středu v Hannoveru. Má jít o celkem 85 „údajně nezletilých“ (to jsou ti chudáci sirotci, kteří cestou do Řecka ztratili doklady) a 77 dospělých, od nichž se nyní očekává, že budou moci vstoupit do sociálního systému a budou plně placeni z peněz daňových poplatníků. V březnu 2021 již do Německa přiletělo celkem 588 „Novoněmců“, zatímco v únoru 2021 to bylo 435.

Nyní jsou konečně ve svých nových domovech, dalších 162 bude dodáno a určitě nebudou poslední. Vždyť sama mamá všech džihádistů Merkelová prohlásila, že bude zapotřebí přivést podobných „obohacovačů“ postupně, tedy během 30 let, asi 12 milionů!

Muslimské obohacení si převzaly spolkové země Bavorsko, Berlín, Hamburk, Hesensko, Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko, Porýní-Falc, Sasko-Anhaltsko, Šlesvicko-Holštýnsko a Durynsko.

Od dubna 2020 přijalo Německo z Řecka tímto způsobem celkem 2 542 lidí.

Na závěr už jen připomínám, že Německo již dávno hosty své kancléřky nezvládá a tlačí na jejich přerozdělování. Schválení migračního paktu EU se chýlí ke konci a naši lokajští politici – zdá se – s jeho „odklepnutím“ nemají problém. Ostatně, kdo si toho dnes, kdy je pozornost odváděna úplně jinam, všimne?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Ve středu přistálo v Německu další letadlo plné džihádistů z řeckých táborů

  1. Výstižný pojem, „máma džihádistů Merkelová“. Bůhví koho volili ti Němečtí důchodci a živnostníci. Teď nějak v Německu, zejména západním, stoupají preference Zeleným, vlastně podobně jako u nás ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout