Němka konvertovala k islámu, i se synem odešla bojovat k ISIS

Němka konvertovala k islámu, i se synem odešla bojovat k ISIS

Každý den, každou hodinu konvertuje jeden člověk ve Francii nebo Německu k islámu. To je 24 lidí denně, za rok pak téměř 9 tisíc. Tedy takové jedno malé městečko. Tento trend se navíc bude nejspíš zrychlovat, neboť drtivá většina oněch konvertitů jsou ženy, které se provdají za muslima. Hlavním důvodem toho, proč jdou do Evropy právě mladí muži, je nejen snaha o nasunutí Alláhových vojsk na území džihádu, ale tito muži jsou vesměs určeni k tomu, aby si našli partnerky mezi nemuslimkami, ty takto donutili konvertovat, přičemž jejich děti jsou pak automaticky muslimové. V díle jim značně napomáhá i neutuchající propaganda smíšených sňatků, především už jejich podsouvání v reklamách, filmech, seriálech nebo vyhledávačích..

V Německu aktuálně řeší hned několik případů etnických Němek, které se provdaly za muslima, konvertovaly a posléze se přidaly k ISIS. Další takový případ je nyní před soudem.

Německá žena byla obviněná z toho, že odvezla svého syna na území kontrolované Islámským státem v Sýrii a bojovala tam za tamní extremistickou skupinu. Džihádistka byla zatčena ve středu po přistání v Berlíně.

Žena, identifikovaná pouze jako Stefanie A. v souladu s německými pravidly GDPR, odcestovala do Sýrie v roce 2016, aby se připojila ke svému manželovi, jak uvedli federální prokurátoři v prohlášení. Dodali, že předchozí rok její manžel opustil Německo a bojoval za IS.

Prokurátoři uvedli, že podezřelá se po příjezdu připojila k IS a společně se svým manželem se rozhodla, že její syn – v té době mladší 15 let – prodělá výcvik střelných zbraní ve výcvikovém táboře provozovaném teroristickou skupinou. Její nezletilý syn byl využíván ve vojenských operacích a v určitém okamžiku se také stal bojovníkem IS. Syn byl podle prohlášení zabit při náletu v březnu 2018. Stefanie A. a její manžel byli později zatčeni.

V západních zemích je islám protěžován, je představován coby „náboženství míru“ a jeho kritici jsou stále více pronásledováni, nedávno u nás udělený šestiletý nepodmíněný trest „islamofobovi“ je toho zcela výmluvným důkazem, mnoho dalších trestů několikaletých podmínek za pár slov v diskuzi pro bezúhonné občany pak ukazují totéž. Na druhou stranu můžeme vidět až extrémně benevolentní přístup k těm, kdo financují džihád či k muslimským násilníkům. Tento trend je společný všem zemím EU a jasně ukazuje, že většina evropských vlád i sama EU muslimy neskutečně protěžuje, oproti tomu kritiku této nenávistné ideologie potírá.

Pak lze předpokládat, že trest který tato žena dostane, bude jen symbolický, jiné podobné případy skončily u podmínky a nefunkčních kurzů „deradikalizace“….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Němka konvertovala k islámu, i se synem odešla bojovat k ISIS

  1. Souhlas. Ta ochrana is lámu ze strany EU a spol. je přímo až fanatická. To nemá v historii Evropy obdoby, aby ve většině států milovali nějakou totalitní ideologii, je to zvrácené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout