Pákistánec žádal francouzský soud, aby mu přidělil čtrnáctiletou nevěstu

V Pákistánu jsou na každodenním pořádku únosy zejména hinduistických a křesťanských dívek ve věku nejčastěji 10-16 let muslimy. Ti pak dívku znásilní a násilně konvertují, což jim zpravidla prochází. Jen zřídka se rodina domůže návratu své unesené dcery.

Zdá se, že někteří Pákistánci mají dojem, že si mohou úplně stejným způsobem unášet dívky i v Evropě. A to nejen proti vůli jejich rodičů i vůli dívky samotné, ale také zcela proti evropským zákonům. U francouzského soudu tak před pár dny doslova nevěřili svým vlastním uším, když po nich souzený Pákistánec žádal soudní přidělení jisté čtrnáctileté dívky.

Pákistánský vetřelec, který byl obviněný z vloupání do francouzského azylového centra s nožem v ruce, aby se dostal ke 14leté dívce, požadoval u soudu, aby mu dívku soudce přidělil.

Šestatřicetiletý Pákistánec se vloupal do azylového domu na oddělení Ariège, kde dívka žila se svou rodinou. Údajně se chtěl ujistit, že si zatím 14letá dívka nenašla jiného muže.

Pákistánec, vyzbrojený nožem, musel být přemožen rodinou dívky, která také odmítla návrhy 36letého muže.

Podle zprávy zpravodajského časopisu Valeurs Actuelles se pákistánský invazista během soudního jednání obrátil na soudce a požadoval, aby mu byla 14letá dívka předána se slovy: „Pane předsedající, dáte mi tedy tu dívku?“

„To, co chci, je ta dívka,“ řekl.

Soudce se pak Pákistánce zeptal, co by udělal, „kdyby si ho odmítla vzít?“, a dodal: „Víte, že ve Francii si ji nemůžete vzít proti její vůli?“

„Jsem Pákistánec. Je to Ruska. Francie není nic,“ odpověděl Pákistánec.

Šestatřicetiletý vetřelec byl shledán vinným, ale byl odsouzen k pouhým třem letům vězení za ozbrojené vloupání.

Tento případ zcela jasně ukazuje, že ani po jisté době pobytu v Evropě se vetřelci nejsou schopni zbavit svých zvyklostí, přičemž dokonce i u evropských soudů neváhají požadovat rozhodování podle práva šaría.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Pákistánec žádal francouzský soud, aby mu přidělil čtrnáctiletou nevěstu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout