Norsko: Muslimský gang napadl na nádraží ženu, nadávali jí do rasistky (video)

Norsko: Muslimský gang napadl na nádraží ženu, nadávali jí do rasistky (video)

V Norsku se rozšířilo video, které ukazuje, jak gang muslimských teenagerů napadl ženu na vlakovém nádraží. V klipu je žena popsána jako „rasistka“ a brzy poté ji jeden z mladíků kopne do zad. Žena bezmocně padá na zem.

napadená Norka je jednou z mnoha každodenních obětí muslimských gangů po celé Evropě

Gangy si takto napadení velmi často nahrávají, mnohdy ani nejsou viníci dopadeni, neboť oběti se bojí vypovídat stejně, jako svědci.

A není se čemu divit, oběti, které se nebojí vypovídat, jsou poté velmi často za udání napadeny buď přímo útočníky nebo jejich příbuznými. Proto se ani mnohé podobné incidenty vůbec k soudu nedostanou.

Nejde ovšem jen o problém Norska, ale i ostatních severských zemí, kde jsou zejména mladí chlapci a ženy (etničtí Norové, Dánové, Švédi..) oběťmi muslimských gangů, které je napadají, doufaje v beztrestnost.

V Dánsku byl vytvořen nový výraz popisující zločin a nyní se šíří i do Norska. Jedná se o „dominantní zločin“ a týká se násilí páchaného přistěhovalci zejména proti Dánům. Násilí je popisováno jako vážné, bezohledné, nevyprovokované a běžné v každodenním životě.

Dodejme, že sluníčkáři tomu říkají „multikulturní obohacení“, nicméně nejlépe lze tuto situaci definovat jako projev islámské nadvlády v islamizované zemi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Norsko: Muslimský gang napadl na nádraží ženu, nadávali jí do rasistky (video)

  1. Nemůžu komentovat, protože jsem od Facebooku zablokovány za svůj názor. Nemá smysl to vůbec komentovat. Když napíšu že právě ti migranti jsou rasisti, a měli by být okamžitě deportovany, tak mě zase zablokuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout