Ahmad byl přistižen při brutálním znásilnění psa (video jen pro otrlé)

Ahmad byl přistižen při brutálním znásilnění psa (video jen pro otrlé)

V Indii mají dlouhodobé problémy s muslimskou menšinou, která je značně agresivní. Často útočí na hinduistickou většinu, tedy hromadně znásilňují, kradou, vraždí, v oblastech s muslimskou většinou dokonce vyvražďují celé hinduistické rodiny. Právě proto se před časem Indie rozhodla islamizaci potlačit a muslim už v zemi nesmí získat azyl. Také se postupně v některých částech Indie zavírají islámské madrasy (školy Koránu), v nichž jsou zpravidla vychováváni muslimští extremisté.

Indie také – na rozdíl od Evropy – poměrně přísně postihuje veškeré trestné činy a přečiny muslimských zločinců.

Nyní byl zatčen muslim za brutální znásilnění psa, přičemž jeho čin se dokonce podařilo natočit, video tak bylo zároveň využito u soudu. Video bylo natočeno v prosinci loňského roku.

Brzy po natočení videa podal Vijay z bombajského spolku na ochranu zvířat stížnost na policii a předložil jim video znásilněného psa, po kterém policie zatkla 68letého muslima Ahmada. Policejní úředníci zatkli Ahmada podle paragrafu 429 (pachatel se dopustil přečinu zabitím, otravou, zmrzačením nebo zneužitím) a 377 (nepřirozený sex) indického trestního zákoníku (IPC). Policie uvedla: “ Je podezření, že Ahmad mohl v oblasti znásilnit několik dalších psů.“

K případu už jen dodávám, že zoofilie není v islámu – třeba na rozdíl od masturbace – zakázána, proto je velmi rozšířena. Všichni jste jistě viděli chronicky známé video z Afghánistánu, kde stojí na kozu celá fronta Afghánců. Také v Evropě došlo k různým kauzám prokazatelné zoofilie, velmi známý je nedávný případ, kdy byl přistižen Syřan, jak znásilňuje poníka v dětské ZOO v Berlíně a vloni vyvolala ve švédsku skandál skupina „Novošvédů“, kteří si v noci jezdili na pastviny „užívat“ s koňmi…

Pro otrlé jedince přináším i video, kde můžete brutálně znásilněného, psa vidět. V žádném případě jej nedoporučuji slabším povahám!!! Video je pouze v originále, takže pro většinu z nás nesrozumitelné. Na videu hovoří Vijay, muž, který násilného muslimského zoofila odhalil. Otřesné záběry začínají od času 00:45.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

One thought on “Ahmad byl přistižen při brutálním znásilnění psa (video jen pro otrlé)

  1. Je to tak. Někteří mlsla se takovou prostitucí živí, vlastní třeba oslici a za bakšiš ji na chvíli pronajmou i za bílého dne na ulici. Indové dělají dobře, i když i se stávající mlslo populací to budou mít stále těžké .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout