Německo: Více než 50% pacientů na JIP a 90% na ventilátorech  jsou muslimové

Německo: Více než 50% pacientů na JIP a 90% na ventilátorech jsou muslimové

Jak jsem se již dříve zmínila, tak po muslimech se v žádné ze západoevropských zemí dodržování restrikcí příliš nepožaduje, zřejmě i díky tomu pro jistotu Švédsko ani téměř žádná omezení nezavedlo a nechávají svoje občany jen na doporučeních. O tom, že ve Švédsku pak dominují mezi těžkými pacienty i úmrtími na covid (s covidem) především Arabové a Somálci, jsem se již zmínila, Nejinak je tomu v Německu, kde je kolem toho nyní obrovský skandál, neboť na ventilátorech je momentálně dokonce z 90% osazenstvo muslimských ghett!

Šéf Institutu Roberta Kocha, profesor Lothar Wieler, sestavil interní hodnocení měsíců listopadu a prosince 2020 a začátku ledna 2021. To ukázalo, že více než 90 procent intubovaných, vážně nemocných pacientů s covidem na jednotkách intenzivní péče, mělo migrační zázemí. Interně se dohodli, že budou tyto nemocné nazývat „pacienti s komunikační bariérou“. Wieler řekl: „Je to tabu. Snažil jsem se spojit s jistými lidmi. Musíme tuto náboženskou skupinu řešit prostřednictvím imámů. Celá ta věc má pro Berlín obrovské důsledky. To je skutečný problém.“

Je zřejmé, že jsou to hlavně muslimové, s nimiž se nelze dohodnout kvůli „komunikační bariéře“ a šéf RKI toto tabuizované téma veřejně rozmázl.

Wieler navíc hovořil o paralelních společnostech v Německu se čtyřmi miliony lidí, s nimiž se nelze domluvit. Šéf RKI doslova prohlásil: „A to je blbost.“. Přestože tato skupina tvoří pouze 4,8 procenta populace v zemi, tvoří 50 procent pacientů na jednotkách intenzivní péče.

Dr. Thomas Voshaar o této záležitosti informoval německého spolkového ministra zdravotnictví Jense Spahna. „Každý, s kým jsem mluvil, včetně pana Spahna, řekl: ‚O Gott, o Gott, o Gott‘ (Ach můj bože, ó můj Bože, můj Bože).“

Spahn nechtěl předat tyto informace kancléřství. V důsledku toho tito pacienti nikdy nebyli problémem na summitech kancléřství o covidu se zdravotnickými a politickými vůdci země.

I přesto Němci nezvládají přiznat, že za vším stojí mizerná – či spíše vzhledem k muslimské (zatím) menšině – nulová integrační snaha.

Mezitím si už ovšem Němci přiváží tisíce dalších muslimů, ať už letecky z Řecka nebo na jejich pašeráckých lodích. Že by náhrada za ty, co jen „špatně komunikovali“??? Tak nelze než doufat, že nebudou mít snahu se o tuto náhradu dělit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Více než 50% pacientů na JIP a 90% na ventilátorech jsou muslimové

  1. To lékařům nezávidím, když je Hippokratova přísaha nutí léčit i své otrokáře a vrahy. Ovšem lze to pochopit, lékaři nejsou soudci v právním smyslu. Zato jejich spoluobčané, voliči a politici, tuto zodpovědnost na svých bedrech mají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout