Muslimka, která usekla hlavu 4leté holčičce, bude po 5 letech na psychiatrii na svobodě

Muslimka, která usekla hlavu 4leté holčičce, bude po 5 letech na psychiatrii na svobodě

Možná si i vy pamatujete na otřesný případ chůvy, která usekla hlavu čtyřleté holčičce, aby pak s hlavou v ruce běhala po ulici a křičela: „Allahu akbar!“. Případ se odehrál v Rusku a rozsudek byl jako „zkopírovaný“ od rozsudků za podobné činy u západoevropských soudů. Muslimka byla seznána psychicky nemocnou.

Gyulchehra Bobokulova, 43 let, byla údajně „vyléčena“ z „chronické psychiatrické poruchy“. Zabila Anastasii Meščerjakovovou, 4, a předváděla hlavu před moskevským nádražím. Hlava Anastázie upadla z rukou chůvy a kutálela se po zemi. Děsivé záběry tehdy viděl celý svět.

dopadení šílené muslimky

Chůva, která usekla hlavu čtyřleté dívce a pak ji nesla hlavu ulicemi a křičela „Alláhu Akbar“, bude po pouhých pěti letech na psychiatrii na svobodě.

Třiačtyřicetiletá Gyulchehra Bobokulova byla „vyléčena“ z „chronické psychiatrické poruchy“, která ji údajně vedla k zabití Anastasie Meščerjakovové a předvádění její hlavy v Moskvě, jak tvrdí ruští lékaři.

Děsivé záběry ukazují, jak Bobokulova, oblečená v burce, svírá useknutou hlavu Anastázie a křičí „Jsem terorista“ před stanicí metra Oktjabrskoje v Moskvě.

Hlava Anastázie vypadla z rukou chůvy a válela se po zemi, když byla Bobokulova přemožena přihlížejícími a policisty.

Bobokulova tvrdila, že brutální vraždu provedla, aby se pomstila Vladimíru Putinovi za bombové útoky v Sýrii.

Z vězení bude propuštěna pouhých pět let po děsivém útoku, protože lékaři jsou přesvědčeni, že je „neškodná“.

A nanny who decapitated a four-year-old girl then carried her head through the streets (pictured carrying the head) shouting 'Allahu Akbar' in Moscow will be free after just five years in a psychiatric ward, reports claim
muslimka chodila v okolí nádraží s hlavou v ruce

Po vraždě rodiče dívky zpochybnili rozhodnutí soudů, že chůva, která žila několik let s jejich rodinou, byla nemocná a požadovali, aby čelila řádnému soudu.

Ale Bobokulová byla poslána na povinnou psychiatrickou léčbu do nemocnice.

Lékaři jsou nyní přesvědčeni, že je jejich pacientka neškodná, navrhují ovšem její přísnou kontrolu.

Horrifying footage shows burka-clad Bobokulova clutching the severed head of Anastasia - known as Nastya (pictured) - and shouting 'I am a terrorist' outside Oktyabrskoye Pol metro station in Moscow
zavražděná holčička

Matka oběti Jekatěrina Mescheryakova řekla: „Moje rodina se nemůže cítit bezpečně, pokud Bobokulova v budoucnu najde mě nebo mé druhé dítě. Během vyšetřování Bobokulova vypověděla, že měla v úmyslu zabít celou naši rodinu.“

Bobokulova in court
obžalovaná muslimka

Populární blogerka Lena Miro zpochybnila plánované vydání. „Je důležité, aby osoba, která dítěti uřízla hlavu kuchyňským nožem, neměla za žádných okolností šanci vrátit se do společnosti,“ řekla.

„Taková osoba musí strávit svůj život buď ve vězení, nebo v psychiatrické léčebně. To nelze vyléčit. Nemůže být poslána domů s lékařským předpisem na nějaké pilulky a doporučením pravidelných návštěv psychiatra. Ale tady se ukázalo, že může.“

Psychiatr Artem Gillen řekl: „Se schizofrenií jsou relapsy vždy možné. Je nemožné se jim na 100 procent vyhnout, můžete je jen minimalizovat.“ Po propuštění z nemocnice jsou tito pacienti pod zvláštním dohledem.

Před třemi lety zemřel otec oběti poté, co onemocněl meningitidou. Její matka se od té doby znovu vdala.

Soud rozhodl, že Bobokulová trpěla paranoidní schizofrenií, ale její matka řekla, že byla „příčetná“ a „veselá“, než byla ovlivněna extremistickými ideologiemi na webu.

K případu jen dodávám, že se skutečně nijak neliší od rozsudků, které jsou zcela běžné v zemích EU. Psychicky nemocných vrahů je v řadách muslimských zločinců už víc, než těch, kteří jsou seznáni trestně zodpovědnými.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Muslimka, která usekla hlavu 4leté holčičce, bude po 5 letech na psychiatrii na svobodě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout