Dva černoši napadli staršího Itala, nikdo mu nepomohl  (video)

Dva černoši napadli staršího Itala, nikdo mu nepomohl (video)

Na videu níže se můžete podívat na napadení staršího Itala dvěma africkými vetřelci. Ti nejprve obtěžovali ženu, přičemž muže začali napadat v momentě, kdy se ženy zastal.

Jak sami můžete vidět, tak především jeden z vetřelců je velmi agresivní, ten druhý toho prvního později spíš usměrňoval. Nicméně, kolem stojí celkem dost lidí, incident si natáčí na video, ale nikdo napadenému muži nepomohl.

Jednalo se o pouhou zbabělost nebo strach z toho, že kdyby muži pomohli, byli by sami stíháni za „rasismus a xenofobii“?? Ať je to jak chce, tak podobných incidentů, kdy si svědci útok natáčí, ale nepomohou, po celé Evropě přibývá….

https://twitter.com/i/status/1370678444619620354
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dva černoši napadli staršího Itala, nikdo mu nepomohl (video)

  1. Ano, útoků přibývá jak na běžícím pásu, a těch co se o nich nezvíme je mnohonásobně více, a s voliči to ani nehne, nebo se Italové pochlapí ?

    1. Italové jsou asi jedni z mála, kdo má šanci na velmi výraznou změnu politiky. Preference tam jasně vedou protiinvazní a protiislámské, ale i protibruselské strany, které mají podle preferencí v koalici výraznou většinu. O tom si může většina evropských zemí (včetně ČR) jen nechat zdát. Nejspíš hodlá nechat většina Evropanů své země zcela dobrovolně islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout