Afričan ubodal svoji francouzskou přítelkyni

Afričan ubodal svoji francouzskou přítelkyni

Je to právě podobné multikulturní obohacení, které je slibováno mladým děvčatům v případě, že si najdou partnera z Afriky, ideálně muslima? Vždyť podobné páry jsou propagovány ve filmech, reklamách i seriálech, dokonce i Google vám při zadání hesla happy white woman (šťastná bílá žena) předvede právě především černobílé páry.

Bývalý přítel Francouzsky Amélie se ohlásil se zakrvácenýma rukama na policejní stanici v Roanne. Tělo jeho bývalé partnerky, 34leté Amélie Amarové, bylo nalezeno na její posteli s velkými ranami na krku v přízemí budovy na 9 rue Pierre-Corneille.

S krvavýma rukama byl muž senegalského původu a muslimské víry okamžitě zadržen policií a vzat do vazby. Když se policisté vrátili na adresu uvedenou podezřelým v bytě v centru Mably, objevili bezduché tělo ženy, ležící na posteli v kaluži krve.

Když policie otevřela dveře ložnice, objevila mladou ženu na posteli, ležící na zádech a viditelně bodnutou do krku a krční tepny. Dva zakrvácené nože byly také nalezeny poblíž postele, kde oběť ležela. „Jedna z těchto zbraní měla zlomenou čepel, což naznačuje násilí , jakým bylo bodáno do oběti,“ řekl soudce. Dodal, že „není pochyb o záměru zabíjet“.

Podle matky pohřešované ženy měla její 32letá dcera s podezřelým poměr asi sedm měsíců, ale dva měsíce byli odloučeni.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Afričan ubodal svoji francouzskou přítelkyni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout