Afričan přiletěl do Itálie s břichem plným balíčků heroinu

Afričan přiletěl do Itálie s břichem plným balíčků heroinu

Tak, jako spousta jiných evropských zemí, se nyní uzavírá i Itálie. Tedy jen některé regiony, mezi nimiž není možné v tento moment přejíždět. Nicméně z Afriky se do Itálie v pohodě dostanete, ať už po vodě na pašeráckých lodích nebo letecky jako jistý Kamerunec, který přicestoval z Nigérie.

Stovky malých balíčků ve tvaru vajíček, plných heroinu a kokainu, našli u muže zatčeného na boloňském letišti Marconi. Třicetiletý muž kamerunského původu byl odhalený finanční gardou a celní agenturou.

Když přiletěl z Nigérie, vykazoval v době kontroly známky nervozity, což vedlo armádu a úředníky k důkladnějšímu vyšetřování. V zavazadle neměl žádné léky, ale byl převezen do nemocnice Sant’Orsola na radiační vyšetření, která bývají v těchto případech běžná. Tam se potvrdilo podezření: ve střevě bylo mnoho cizorodých předmětů.

Jednalo se o drobné balíčky, které obsahovaly většinou heroin, některé i kokain. Zabavená droga by podle odhadů vyšetřovatelů vynesla 100 až 120 000 EUR.

Jak známo, tak nigerijská mafie je nejen v Itálii, ale po celé Evropě velmi aktivní, zcela zřejmě se jednalo o jednoho z jejich dealerů. Drogová mafie spolupracuje i s pašeráckými neziskovkami, na jejichž lodích jsou přiváženi budoucí drogoví dealeři.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Afričan přiletěl do Itálie s břichem plným balíčků heroinu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout