V posledních dnech došlo k různým útokům po celé Evropě, média mlčí (videa)

V posledních dnech došlo k různým útokům po celé Evropě, média mlčí (videa)

Co je společným jmenovatelem útoků, k nimž došlo v různých evropských zemích, různých městech? O těchto útocích se nepíše vůbec či jenom okrajově. A především: není uvedeno nic bližšího o pachatelích. Tedy až na výjimky, ve většině případů je dokonce uvedeno, že se zkoumá motiv. Jinak nic, ticho po pěšině. Víte tedy například o tom, že jen v sousedním Německu došlo v posledních dnech hned ke 2 útokům s nožem? To tedy zmiňuji ty případy, o nichž vím, nemusí ovšem jít o případy jediné. Útočilo se však například i v Belgii či Francii. Také zde se identita pachatele tají. Ale buďme konkrétní.

Německo:

30.1.2021 došlo k útoku nožem v Hannoveru. Při útoku nožem pobodal 40letý podezřelý v neděli 31. ledna 2021 náhodné oběti. Dva muži ve věku 30 a 59 let byli převezeni do nemocnice s bodnými ranami, z nichž některé byly život ohrožující. Údajný útočník zpočátku uprchl, ale byl zadržen policií. Dokonce i při zatýkání se policistům aktivně bránil a agresivní byl i u výslechu na policejní stanici.

Jak k útokům došlo? Útočník nejprve napadl třicetiletého muže, který čistil na ulici auto od námrazy. Toho bodl nožem do zad. Když ho viděli svědci – manželka a dítě napadeného, přičemž manželka začala křičet, pachatel odběhl a cestou pobodal náhodného kolemjdoucího, 59letého muže. Posléze byl dopaden, motiv je údajně neznámý a nikde se nedozvíte nic ani o identitě či třeba původu pachatele.

26.1.2021 – Frankfurt – také zde došlo k útoku nožem s údajně nejasným motivem. K útoku došlo v úterý 26.1.2021 ráno na hlavním nádraží. Podezřelý byl zatčen poté, co zranil několik lidí. Policie uzavřela velkou oblast kolem místa útoku, přičemž policejní média informovala, že v oblasti bylo spatřeno velké množství záchranných vozidel. Dodnes se ovšem podobně, jako ve výše uvedeném případu o tom, kdo byl útočníkem, zarytě mlčí…

video v Němčině, informující o útoku

Francie:

3.2.2021 – Paříž. Také v Paříži došlo včera k útoku dodávkou, přičemž ani zde se nedozvíme vůbec nic o identitě pachatele.

Muž ukradl dodávku z radnice Nanterre a úmyslně narazil do chodců na nádvoří čtvrti La Défense v Paříži. Incident se odehrál kolem 17:00hod. Podle prvotních zpráv má útok za následek dvě oběti, jedna osoba je mrtvá a další zraněná. Zraněná osoba byla okamžitě převezena do nemocnice.

Muž byl zatčen policií krátce po útěku z místa činu. Motiv činu pachatele zatím není znám. Podle státního zastupitelství v Nanterre v tuto chvíli neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že incident je teroristickým činem.

přejetý náhodný chodec v Paříži

Belgie:

2.2.2021 – Nejméně 6 lidí bylo pobodáno během útoku nožem ve vlaku na nádraží Gare de l’Ouest v bruselské čtvrti Sint-Jans-Molenbeek v pondělí odpoledne. Útočník pak vystoupil a napadl další lidi, stojící na nástupišti. Ani zde neexistují podrobnější informace o pachateli, ovšem jeho původ si lze odmyslet. Útok se totiž odehrál v nechvalně známé bruselské čtvrti Molenbeek, která je známou líhní muslimských teroristů.

Upozorňuji, že se jedná jen o případy, na něž jsem náhodně narazila v posledních dnech. Není v silách nikoho zachytit vše, co se po celé Evropě dnes a denně děje. Výše uvedené případy tedy považujte jen za jakousi ukázku toho, co se stalo v několika evropských zemích za posledních asi 10 dní. Společným jmenovatelem všech těchto případů je náhodný výběr obětí a snaha o utajení identity pachatele.

Pokud by byli pachatelé původní Evropané, pak věřte, že už bychom měli nejen jejich jména a obrázky ve všech mainstreamových médiích, ale znali bychom i jejich životopis a číslo bot.

Věřím tomu, že se za ten asi týden a půl stalo víc podobných činů, jen se to prostě podařilo ututlat. To, co vyjde ven, tak můžeme považovat skutečně pouze za onu pověstnou špičku ledovce.

[Celkem: 9   Průměr: 5/5]
Share

One thought on “V posledních dnech došlo k různým útokům po celé Evropě, média mlčí (videa)

  1. Kde jsou ty časy, kdy se mohlo svobodně napsat, že lidi na tramvajové zastávce zavraždila Olga Hepnarová.
    Vraždící psychopati se najdou vždycky, ale jen někdy u toho volají Alláh abkar.
    Nedej Bože, aby si občani spojili Alláha se zabíjením, islám je náboženství míru a kdo to nechápe, tomu udělá Alláhův asistent do břicha díru.
    🤪

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.