VB: Vdově po džihádistovi zaplatil stát 15 000 liber, rodiny obětí nedostaly nic

VB: Vdově po džihádistovi zaplatil stát 15 000 liber, rodiny obětí nedostaly nic

A máme zde další z mnoha případů, dokazujících dlouhodobé nadržování muslimům a jejich nadřazování nad původní Evropany. Jsou to navíc daňoví poplatníci, kdo skutečně náklady za vdovu ISIS zaplatí. Britské úřady přidělily peníze na pomoc nevěstě Islámského státu, jejíž džihádistický manžel zavraždil nevinné lidi, zatímco úřady nedokázaly pomoci obětem. To je další příklad toho, jak západní lídři nadále nutí své obyvatelstvo k placení daní podřadných bezvěrců muslimům, kteří hodlají jejich země ovládnout.

Vdova po iniciátorovi teroristického útoku na Londýnském mostě dostala více než 15 000 liber na právní pomoc, zatímco rodinám obětí byly veřejné prostředky odepřeny.

Čísla ukazují, že bylo uděleno celkem 15 660 liber Zahrah Rehmanové, vdově po muslimském vrahovi a sympatizantce ISIS.

Peníze daňových poplatníků financovaly obhájce během vyšetřování smrti jejího džihádistického manžela Khurama Butta a jeho dvou kompliců. Útočníci byli k útoku inspirováni Islámským státem.

Všichni tři byli zastřeleni policií a je normální, že příbuzní těch, kteří byli zabiti státem, dostávají právní pomoc.

Neexistuje však automatické právo, aby rodiny osob zabitých teroristy byly právně zastoupeny při vyšetřování.

Butt a jeho kolegové, fanatici, zavraždili osm lidí a zranili 48 dalších, pomocí dodávky srazili lidi a pak v desetiminutovém šílenství pobodali mnoho dalších, než je policie v roce 2017 zastřelila.

Jednou z těch zabitých byla australská zdravotní sestra Kirsty Bodenová, 28 let, která byla ubodána k smrti, zatímco pomáhala dalším obětem.

Kirsty Bodenová, zavražděná zdravotní sestra s přítelem

Její přítel James Hodder, 33, z Windsor, Berkshire, řekl: „Já bych požadovat plně transparentní odůvodnění, proč jsou rodiny útočníků podporovány státem, ale žádná z rodin obětí nedostala jediný cent. Jsem si jistý, že vdova po džihádistovi potřeboval finanční pomoc zcela správně, ale my také. Jaký je v tom rozdíl?“

„Zastupování při vyšetřování bylo zásadní. Vyšetřování zahrnuje neuvěřitelně složité a specializované oblasti práva. Bez vyškoleného právního týmu nemáte šanci kontrolovat řízení a zajistit, aby se z toho dalo poučit. Prostě se nemůžete zapojit do vyšetřování bez právní podpory.“

Ačkoli rodinám obětí byla odepřena právní pomoc, právníci souhlasili, že je budou zastupovat na základě pro bono při vyšetřování, které trvalo dva měsíce.

Vdova po džihádistovi tvrdila, že o manželových záměrech nic netušila, nicméně při domovní prohlídce nalezená videa dokazovala, že nebyla o nic méně radikální, než její manžel. Otázka je, co asi vyroste z jejich dětí. Lze předpokládat, že časem následují příkladu jejich otce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “VB: Vdově po džihádistovi zaplatil stát 15 000 liber, rodiny obětí nedostaly nic

  1. V Britishstánu jako v Česku.
    I u nás aktivisti horlivě bojují za práfa kriminálnictva, o kterých si poškození musejí nechat jen zdát.
    V tomhle ohledu už jsme dohnali Evropu, Šabatová může spokojeně vrnět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout