Zatímco Němci jsou uzavřeni doma, Merkelová si přivezla další „syrské vousaté sirotky“

Zatímco Němci jsou uzavřeni doma, Merkelová si přivezla další „syrské vousaté sirotky“

Jak sami víte, tak současné restrikce jsou vymáhány čistě na původních Evropanech. Zatímco ti jsou nesmyslně drženi doma, vetřelci vesele proudí do Evropy, po stovkách až tisících denně. Německo patří momentálně k zemím, které přijímají ty nejdrakoničtější restrikce. Nicméně, i přesto právě dnes přiletělo další letadlo z Řecka, naložené údajně „nezletilci“ a dospělými, kteří je údajně doprovází.

Další „dětičky“ spolu s doprovodem dorazily z Řecka do „koronově otřeseného“ Německa, zřejmě tedy je třeba ukázat, že veškerá omezení platí jen pro německý, respektive evropský „plebs“. .

Deset údajných rodin s 19 „nezletilými“ a 23 dospělými dnes přistálo na letišti v Hannoveru. Jak se dalo očekávat, neexistují žádné informace o tom, ze kterých zemí původu tito „Novoněmci“ pocházejí, ani žádné obrázky nebo videa, jak zoufalé nebo spíše blažené rodiny vypadaly, když kráčely po schodech a nakonec vstoupily na německou půdu.

Nyní čeká v Řecku dalších 42 osob, které mají údajně nárok na ochranu. Němci se už jistě těší na to, že budou ze svých daní živit další výsadek hostů jejich kancléřky. Hostů, kteří si mohou volně cestovat v době, kdy se po Němcích požaduje velmi striktní dodržování drakonických pravidel a pro neposlušné se staví koncentráky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout