USA: Podívejte se, jak konvertuje devítiletý chlapec k islámu (video)

USA: Podívejte se, jak konvertuje devítiletý chlapec k islámu (video)

Vymývání mozků proislámskou propagandou nese svoje ovoce. Stále více lidí v západních zemích konvertuje k islámu. Jak jsem nedávno upozornila, tak jen ve Francii a Německu konvertuje každou hodinu jeden člověk k islámu. To je 24 lidí denně, což je 8760 lidí – tedy takové celé jedno menší město – ročně a lze předpokládat, že tyto počty porostou.

Malý chlapec jménem Rudy chodí každý víkend krmit bezdomovce spolu se svojí krajně levicovou matkou Claire Taylorovou. Chtěl se stát muslimem, aby se mohl postit a modlit (kdopak to asi chlapci vtloukl do hlavy??). Claire říkala, že je spokojená s jakýmkoliv rozhodnutím, které její syn udělá.

až chlapec dospěje, jeho manželka i děti budou také muslimové

Před časem jsem zveřejnila video devítileté dívky, která konvertovala i spolu se svojí šílenou matkou. Pokud jste video neviděli, podívejte se, jak díky bezbřehé proislámské propagandě a své hloupé matce přechází k islámu i ty nejmenší děti:

holčička je v islámu tak akorát na vdávání…
Image result for nine years old islam
brzy může dopadnout podobně, jako tyto
Image result for nine years old islam
v ISIS prodávali většinou jezídské holčičky coby sexuální otrokyně

V USA se islám začal prolínat i politikou, ostatně, Biden slíbil, že muslimové budou za jeho vlády na všech úrovních administrativy, což také splnil, jak můžete vidět ve videu níže:

Arabové v Bidenově administrativě

Muslimové se dostávají také do evropské politiky. Dnes je již jen málo politických stran, které ve svých řadách nemají muslima. Kolik z vás třeba tuší, že volili muslima? Jen málo stran žádného na komunále nebo dokonce v Parlamentu nemá, přímo ve Sněmovně máme největšího propagátora islámu přímo na postu ministra vnitra (i proto je u nás viditelná snaha zametat pod koberec islámský extremismus) a třeba do Sněmovny vyslali naposled jednoho muslima i voliči ANO.

V Německu, ale i v jiných zemích Evropy (např. Švédsko, Francie, Rakousko,…), jsou muslimové infiltrováni zejména v řadách zelených stran (u nás Piráti) nebo mezi socany, ostatně, tyto partaje mají multikulturalismus v základním programu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout