Podívejte se, jak vypadají hotely,  v nichž jsou ve Velké Británii ubytováni nelegální invazisté

Podívejte se, jak vypadají hotely, v nichž jsou ve Velké Británii ubytováni nelegální invazisté

Už mnohokrát jsme ve svých článcích upozornila na to, v jakých podmínkách jsou ubytováváni nelegální muslimští invazisté. Hotely, velmi často luxusní, v jakých by si mnozí z nás nemohli dovolit ubytování ani na jednu noc, natož na delší dobu.

Právě nyní se hodí značný útlum cestovního ruchu. Útlum, který je obzvláště v Evropě nevídaný. Nicméně uvolněné hotely se mohou využít pro ubytování invazistů, kteří mají spolu s jejich potomky nahradit původní Evropany.

Na titulku se můžete sami podívat, v čem vetřelci bydlí. Jediné, co vás může v tomto případě uklidnit je fakt, že tentokrát to neplatíte, jedinými sponzory jsou britští daňoví poplatníci a ne EU jako v případě luxusních hotelů na Kanárských ostrovech nebo v Itálii. Podotýkám, že mimo bydlení mají zajištěnu i stravu a kapesné. Oni sami si neplatí vůbec nic.

The Crowne Plaza, near Heathrow airport, is among scores of hotels across Britain housing migrants who have slipped into the country illegally by lorry from Europe or on a boat from northern France to the south coast. Pictured: Migrants in the grounds of the hotel
část osazenstva hotelu Crowne Plaza (interiér hotelu -viz titulní obrázek)

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Crowne Plaza (viz titulek) s výhledem na park na okraji Londýna žije i 20letý Abdul ze Súdánu. Říká, že je spokojen se svým novým životem v Británii.

Hrdě prohlašuje: „Včera jsem byl v hotelu očkován, abych nemohl chytit Covida. Žije zde 400 migrantů a téměř všichni jsme byli očkovaní. Nikdo, koho znám, to neodmítl.“

Poklepal rukou, aby ukázal místo injekce, a lámanou angličtinou dodal: „Je důležité, abychom nechytili virus a neonemocněli.“

Many have been put up at the hotel for weeks ¿ or, like 20-year-old Abdul, even months ¿ as they await their asylum claims to be decided. They say the bedrooms are 'wonderful' and the English breakfast 'very good'. Abdul explained that he and most other migrants at the hotel were given the coronavirus vaccine earlier this week

Jeden šestadvacetiletý Súdánec vysvětluje: „Žil jsem drsně v Calais až do Vánoc, předtím jsem přijel do Velké Británie lodí. Když jsem dostal tento hotel, ulevilo se mi. Servírují nám ale příliš mnoho rýže a těstovin k jídlu. Je to téměř každé jídlo kromě snídaně. To je to hlavní, na co si stěžujeme.“

Čtyřiatřicetiletý Eritrejec, který v pátek v 9 hodin ráno odcházel z hotelu, aby si koupil další potraviny v nedalekých obchodech, řekl: „Byl jsem v Evropě sedm let a snažil se najít způsob, jak se dostat do Velké Británie.“ Přijel loni v září a je vděčný za pohostinnost, kterou země nabízí.

V mikině s kapucí a roušce řekl: „Ano, jídlo v hotelu není nic moc,“ gestikuluje. „Ale Británie nás přivítala.“

Dokud vláda nepřevzala Crowne Plaza na ubytování vetřelců, bylo oblíbeným místem podnikatelů, kteří cestovali na a z hlavního londýnského letiště.

V hlavní sezóně byly pokoje v nabídce – včetně apartmá – za více než 100 liber za noc.

Oproti tomu pak zcela legální cestující, kteří přiletí z tzv. „červených zón“, budou ubytováni v mnohem horším karanténním hotelu.  Sami si navíc musí zaplatit 1 750 GBP na osobu, což je sazba za ubytování, transfery, jídlo a pití stanovená vládou. Hotelový pokoj navíc nesmí opustit, zatímco afričtí vetřelci mohou chodit kam je jim libo.

A few miles away from the Crowne Plaza is the lower-grade three star Ibis Styles Heathrow East hotel, where scores of the arrivals will stay for their compulsory ten nights of isolation
pokoj pro karanténu těch, kdo přiletí z červené zóny

Jak můžete vy sami vidět, tak ve srovnání hotelů je ten, kde jsou ubytováni afričtí vetřelci (v titulku) o poznání luxusnější, než ten, kde bydlí cestující z červených zón. Cestující s doklady a z civilizovaných zemí. Oni si vše platí a nesmí ven, vetřelci bez dokladů neplatí nic a mohou si kam libo. Navíc, aby si mohli venku koupit něco na jídlo, když už se jim rýže a těstoviny zajídají, dostanou k dispozici kapesné.

Mimochodem, lidé, kteří jsou umístěni po příletu do karantény, dostávají stejné jídlo jako afričtí invazisté. Jen si nemohou odskočit koupit nic jiného, dál od hotelu do obchodu nesmí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout