„Tohle auto mi dal Alláh,“ křičel Afričan, který se snažil ukrást auto

„Tohle auto mi dal Alláh,“ křičel Afričan, který se snažil ukrást auto

Jste-li muslim v zemi bezvěrců, pak jste nadřazeni těm, jejichž zemi právě dobýváte. Co je vaše, to si mohou kdykoli vzít. Ať už je to jakákoli věc, dům, žena nebo dcera. Muslimové v Evropě považují za naprostou samozřejmost jak štědré dávky, bydlení, stravu, modlitebny a zdravotní péči, tak často i to, že brzy bude jejich i země, v níž žijí. Ostatně, za svoji považují i islamizovanou zem. O Francii, která patří i díky koloniální minulosti k nejvíc islamizovaným, to platí obzvlášť.

V úterý kolem 17.hodiny si muž z Montpellieru šel vyzvednout své auto, zbrusu nové Audi A5, nejnovější luxusní model. To pak nechal zaparkované na parkovišti na Raymond Dugrand Avenue v Montpellieru.  Když přišel k autu, čekalo ho zvláštní překvapení: uvnitř seděl cizinec, Afričan. Byl na sedadle řidiče. Když ho majitel auta vyzval, aby šel ven, odmítl.

Majitel auta nevěřil svým očím a uším. Vetřelec opakovaně křičel: „Nepůjdu ven, byl to Alláh, kdo mi dal toto auto. No tak, dej mi klíče!!“ 

Majitel auta upozornil policii. Než přijela policie, podezřelý stále seděl v autě a křičel, že mu ho dal Alláh a on chce klíčky. 29letý Afričan nechtěl auto opustit ani po příchodu policistů. Dokonce i policistům trvalo dlouho, než vetřelce dostali ven. Nakonec majitel dostal auto relativně v pořádku, rozbité bylo pouze boční okno, kterým se vetřelec do auta dostal.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Tohle auto mi dal Alláh,“ křičel Afričan, který se snažil ukrást auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout