Také Sardinie trpí pod náporem muslimské invaze

Také Sardinie trpí pod náporem muslimské invaze

Už to není pouze Lampedusa a Sicílie. S tím, jak se stále častěji vydávají do Itálie i Alžířané, začíná invaze sílit právě na Sardinii, kam invaze z Alžírska míří. Díky vetřelcům roste na ostrově kriminalita, napadáni jsou nejen pracovníci azylových center, ale také místní občané.

Vylodění nelegálních invazistů z Alžírska na jižní Sardinii pokračuje. Loď se sedmi muslimskými vetřelci na palubě byla zadržena hlídkovým člunem námořního operačního oddělení Guardia di Finanza asi čtyři míle od ostrova Toro na jihozápadním pobřeží Sardinie. Invazisté budou po dosažení přístavu Sant’Antioco převezeni do prvního přijímacího centra v Monastiru (Cagliari), kde zůstanou v karanténě.

Alžírští nelegální vetřelci, kteří přistáli na Sardinii krátce předtím, než byli převezeni do azylového centra, zaútočili na provozovatele.

Jeden muž byl umístěn ve vazební věznici pro repatriace v Macomeru v provincii Nuoro, kde je situace již výbušná.

Podle zaměstnanců švýcarské nadnárodní společnosti Ors, která centrum provozuje, tam již nejsou dobré podmínky pro práci, protože bezpečnost provozovatelů je neustále ohrožována útoky nelegálních vetřelců.

vetřelci jsou drzí, vloupávají se na cizí pozemky, napadají místní a utíkají z karantény

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Také Sardinie trpí pod náporem muslimské invaze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout