Švédsko: Muslimský gang zkopal mladého gaye do bezvědomí, do vězení nepůjdou

Švédsko: Muslimský gang zkopal mladého gaye do bezvědomí, do vězení nepůjdou

Jak jste si mohli sami povšimnout, tak současná ideologie podporuje LGBT agendu i islámskou ideologii. Oboje je samozřejmě ve velmi ostrém rozporu, proto je otázka, čemu dají přednost, pokud se tyto dva světy střetnou. A musím říct, že se to stává v islamizované Evropě stále častěji. Podle případu, k němuž došlo nedávno ve Švédsku se zdá, že těmi privilegovanými jsou stále o něco víc muslimové.

Přistěhovalecký gang vylákal 14letého švédského chlapce do garáže ve Stockholmu. Tam mu pokládali ponižující otázky o chlapcově sexuální orientaci a týrali ho, takže nakonec ztratil vědomí. Tři z gangu jsou nyní odsouzeni za napadení s motivem trestného činu z nenávisti k trestu 35 hodin služby pro mladistvé a denní pokutě.

Chlapec, kterému bylo v té době 14 let, se seznámil s Afričanem přes Snapchat, nikdy předtím se neviděli. Setkali se odpoledne 28. října 2020 na autobusovém nádraží Gullmarsplan a rozhodli se jít na procházku směrem k nákupnímu středisku Globen.

Po cestě se k nim však v garáži Globen Shopping připojili tři další přistěhovalci. Chlapec už tušil, že se něco stane, ale neodvážil se pachatelům odporovat.

Když dorazili do dolního patra garáže, gang, který se skládal jak z Arabů, tak z Afričanů, pak ponižoval 14letého chlapce na malém místě na schodišti, kde ho provokovali otázkami a poznámkami o jeho údajných sexuálních preferencích, orientaci a vzhledu. Mimo jiné se ho zeptali, jestli má „ptáka nebo kundu“ a použil fráze jako „proč nemáš prsa?“, „jsi holka nebo kluk?“ a podobně.

„Zasranej gay,“ slyšel dva z gangu křičet.

Když se chlapec pokusil dostat ven, zakřičeli „stop“ a okamžitě šli za ním a začali ho kopat. 14letý chlapec byl v jednu chvíli omráčen kopy, takže byl chvíli v bezvědomí.

Policii se podařilo zajistit klíčové důkazy ve formě bezpečnostního videa a podařilo se jim identifikovat čtyři pachatele, kteří pak mohli být zatčeni s pomocí bezpečnostních složek v centru. Na videu byl jeden z útočníků viděn, jak se směje a ukazuje na bezpečnostní kameru.

Afričan, který chlapce na místo vylákal, byl však později propuštěn kvůli svému nízkému věku.

Další tři mladí muslimové ve věku 18 a méně let jsou nyní usvědčeni z napadení s motivem zločinu z nenávisti, který souvisí s jejich vnímáním sexuální orientace oběti. Jsou odsouzeni k 35 hodinám služby pro mladistvé, podmíněným trestům se 120 denními pokutami. Trojice také zaplatí chlapci odškodné v celkové výši 23 450 SEK.

18letý vetřelec je občanem Súdánu, ale prokurátor nepožadoval jeho deportaci domů do Afriky, takže zůstane ve Švédsku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout