Rakousko: Antifa protestovala proti deportaci afghánských kriminálníků

Rakousko: Antifa protestovala proti deportaci afghánských kriminálníků

Antifa patří k hlavním organizátorům promigračních demonstrací a v Evropě je i přes své někdy velmi násilné praktiky nejen tolerována, ale mnohde i protěžována. Antifa také velmi často organizovaně útočí například na demonstranty německé Pegidy či jakékoli jiné protimigrační či protiislámské demonstranty.

Úterní protest Antify způsobil zablokování vídeňské ulice Roßauer Lände. To vedlo k dopravním zácpám, které se táhly kilometry směrem do centra města. Někteří demonstranti se připoutali k policejnímu zadržovacímu středisku (přitom vetřelci už mezitím dávno dorazili na letiště). Policie musela zasáhnout. „Pojďte sem! Podpořte blokádu, nebo tu buďte solidárně,“ napsali organizátoři registrovaného shromáždění na Twitteru, kde sháněli další účastníky demonstrace.

Nyní je jasné, pro koho by solidarita měla být: šlo o 37 mužů, přičemž 17 z nich byli zločinci, kteří byli deportováni do Afghánistánu. Zločinci spáchali celkem 38 trestných činů (v průměru tři na osobu). Tři muži byli odsouzeni za pokus o znásilnění. Kromě toho došlo k vážnému nátlaku, ublížení na zdraví, nebezpečným výhrůžkám, zbavení osobní svobody, loupeži, krádeži, poškození majetku, odporu vůči autoritám a různým trestným činům souvisejícím s drogami.

Jedna osoba byla v minulosti odsouzena za nebezpečnou hrozbu. Odsouzený vyhrožoval zabitím všech osob zapojených do jeho soudního řízení (konkrétně dvou zaměstnanců Spolkového úřadu pro imigraci a azyl a soudce Spolkového správního soudu). „Vzhledem k spáchaným trestným činům a předpokládané hrozbě byly vydány zákazy vstupu na několik let na ochranu veřejné bezpečnosti a pořádku,“ uvedlo ministerstvo vnitra.

Ministr Karl Nehammer je pro důslednou repatriaci v případě zamítnutých rozhodnutí o azylu. Podle spolkového ministerstva vnitra by jakékoli bezprostřední nebezpečí návratu do Afghánistánu bylo v každém jednotlivém případě pečlivě prozkoumáno. Tento případ byl charterovou operací Frontexu, organizovanou Švédskem.

K případu jen dodávám, že Antifa a na ni napojené organizace jsou skutečně hybnou silou invaze. Ve většině zemí spolupracuje s promigračními či pašeráckými neziskovkami. Pak je vám snad jasné, coby znamenalo mít Antifu ve vládě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Antifa protestovala proti deportaci afghánských kriminálníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout