Tři muslimští vetřelci po sérii loupeží hromadně znásilnili Italku

Kombinovat jednu kriminalitu s další? Žádný problém, muslimští vetřelci často zvládnou i několik trestných činů najednou. To prokázala i parta invazistů, kteří obohacují Itálii.

Spolu se dvěma mladými Maročany, kteří minulý pátek skončili ve vězení, se skupinového sexuálního násilí, spáchaného v noci z 25. na 26. října loňského roku v Montecatini, zúčastnil i třetí komplic. Tři invazisté znásilnili dívku, která byla napadena v zahradě bytového domu, když se vracela domů.

Třetím komplicem, kterého nyní policie hledá, byl mladý muž, který byl hned několikrát zvěčněný v hodinách před útokem v záběrech městských bezpečnostních kamer, během série krádeží spáchaných oběma již zatčenými muži, ale zatím na rozdíl od nich, zůstal zatím beze jména, které odmítli prozradit i již zadržení kumpáni.

V úterý byli 25letý Abdelkabir El Hachadia a stejně starý Mustafa Erraji, vyslýcháni soudcem předběžného vyšetřování soudu v Pistoi, a to videokonferencí s vězením v Lucce, kde jsou uvězněni. Oba na radu svých obhájců použili právo nevypovídat, ale ve spontánním prohlášení Erraji zopakoval, že se nepodílel na skupinovém sexuálním násilí, jak znělo obvinění.

Nicméně, karabiniéři z montecatinské operační jednotky znásilnění prokázali díky stopám DNA na latexové rukavici, nalezené na místě znásilnění, že znásilňovali všichni. DNA znásilněné dívky našli také na ponožce, kterou pohodili dva mladí muži v nedalekém parku, spolu s částí lupu z krádeže.

Ještě během té noci totiž stihla tato trojice spáchat několik krádeží a vloupání do aut, zčásti byli při svých činech zvěčněni bezpečnostními kamerami. Kromě znásilnění jsou tak oba mladí muži obviněni ze tří krádeží aut, dvou loupeží a vloupání do domu.

Karabiniéři si všiml dvou mladých mužů, kteří dívku sledovali, než ji napadli. A pak, znovu prostřednictvím videozáznamů zjistili, že je všude spolu s nimi vidět i třetí mladý muž, který zůstal neznámý. Nyní policie rekonstruuje celou noc, během níž se zločiny odehrály.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout