„Máme z toho špatného jídla sebevražedné myšlenky“, prohlašují žadatelé o azyl

„Máme z toho špatného jídla sebevražedné myšlenky“, prohlašují žadatelé o azyl

Jak se zdá, tak muslimští vetřelci nepřichází do Evropy právě z nějakých nuzných podmínek. Jejich nároky na stravu příliš neodpovídají tomu, že by se jednalo o zbědované a hladové chudáky bez domova, vděčné za kousek toho žvance. Obzvlášť, pokud mají ten žvanec zcela zadarmo. A k tomu ještě třeba hotelové ubytování.

Po předchozích stížnostech jiných žadatelů o azyl se začínají ozývat další. Tentokrát se rozhodli držet protestní hladovku a začali hovořit o sebevraždě. Zřejmě doufaje, že jim po této komedii začnou podávat ty nejvybranější halal pokrmy.

Skupina žadatelů o azyl, ubytovaná v hotelu v Readingu, drží hladovku na protest proti špatnému jídlu a zdlouhavým žádostem o azyl.

Někteří muži a ženy říkají, že jsou v hotelu už více než osm měsíců.

Tvrdí, že poskytnuté potraviny jsou nezdravé a jsou jim podávány v příliš malém množství.

Patří mezi rostoucí počet žadatelů o azyl, kteří si stěžovali na podmínky, za jakých žijí v některých částech Anglie.

Salahe Lakhdar je v hotelu více než tři měsíce a tvrdí, že on – a další – zhubli v důsledku špatného jídla.

Salahe Lakhdar

Čtyřiadvacetiletý Salahe Lakhdar (viz obrázek) uvedl, že někteří lidé mají problémy s ledvinami a mnoho lidí prý skončilo v nemocnici se zdravotními problémy způsobenými jídlem.

Lakhdar dodal, že jeho žádost o azyl se projednává již více než 13 měsíců, bez známek toho, kdy bude postupovat.

Charity West London Welcome sdílela fotografie jídel, které byly poskytnuty žadatelům o azyl.

Její ředitelka Joanne MacInnesová uvedla, že postižení lidé jsou nejzranitelnější v naší společnosti, kteří unikli všem druhům strašlivých traumat a přicházejí s nadějí, že o ně bude postaráno.

„Ale ve skutečnosti máme nepřátelské prostředí a lidé mají pocit, že je to nepřátelské, protože jim není dáno ani základní slušné jídlo, které mohou jíst,“ dodala.

K tomu jen dodávám, že pokud všichni přišli dobře živení a až v místě zhubli a začali mít zdravotní problémy, pak to znamená, že nejde o žádné chudáky, kteří si prošli nějakými traumaty, jak tvrdí šéfka neziskovky, která samozřejmě na byznysu s azylanty velmi slušně vydělává. Pak jim samozřejmě nic nebrání v návratu do ráje a blahobytu, odkud zcela zřejmě přišli.

Žena, ubytovaná v hotelu v Londýně se svou malou dcerou, která chtěla zůstat v anonymitě, řekla, že měla sebevražedné myšlenky v důsledku špatného jídla.

Řekla: „Bylo to ubohé… Nejedla zdravé jídlo přes pět měsíců – žádná zelenina, žádné čerstvé mléko, žádný sýr, žádné vejce, žádné ryby. Představte si dítě, které roste a potřebuje všechny ty bílkoviny a vápník – nic z toho nedostane. Poprvé v životě jsem měla sebevražedné myšlenky… a na stejném místě je tolik lidí, co myslí na sebevraždu.“

K tomu jen podotýkám, že pokud neměla zdravé jídlo – jak tvrdí – pět měsíců, co žijí v hotelu, pak to znamená, že před těmi pěti měsíci měli dostatek velmi kvalitního jídla!! Pak se ptám, proč nezůstali všichni ti chudáci, plní sebevražedných myšlenek kvůli jídlu, doma?? Podle toho, co říkají, měli u nich doma všeho dostatek!!

Tatáž neziskovka, která zde předvádí hladovkáře, rozhodnuté zahynout ve jménu lepší stravy, si už stěžovala na poměry v jiném azylovém zařízení. Očividně nemá šéfka neziskovky na práci nic jiného, než se snažit přes média vyzískat vyšší dotace na své svěřence. A především pak asi i pro sebe….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout