Francie: „Zabíjení dětí je podle proroka Mohameda oprávněné“, prohlásil souzený terorista

Muslimové neměli – a dodnes nemají – na dobývaných územích slitování nad nikým. Ostatně, ani nemusíme chodit do historie, vždyť takřka denně vyvraždí teroristé z Al Šabábu nebo Boko Haram nějakou tu africkou vesnici, včetně těch nejmenších dětí. Přežijí většinou jen mladé ženy a dívky, které si berou jako sexuální otrokyně. I těch se ale později zbaví. Džihádista má za úkol zavraždit jakéhokoli káfira, je celkem jedno, zda jde o dítě nebo dospělého. Dělá jen to, co dělal jeho lžiprorok Mohamed…

Jeden ze tří radikálních muslimů, kteří plánovali vyhodit do vzduchu obytnou budovu v Paříži, tvrdil, že zabíjení dětí je podle islámského proroka Mohameda oprávněné.

Aymen B., jeden ze tří spiklenců spolu se svým bratrancem Samim B. a dalším mužem jménem Amine A., napsal, že prorok Mohammed pověřil džihádisty, aby „v noci útočili na nepřítele s možností zabíjení dětí“.

Muslim tuniského původu spolu se svými dalšími dvěma komplici údajně plánoval vyhodit do vzduchu obytný dům v 16. pařížské čtvrti. Po třech letech vyšetřování čelí muži soudu za teroristické spiknutí.

Tři muži byli původně zatčeni krátce po 30. září 2017, kdy šéfkuchař objevil v činžovním domě, kde bydlel, čtyři kanystry s plynem a čtyři kbelíky benzínu spojené s rozbuškou, připojenou k mobilnímu telefonu.

Nájemci se podařilo přesunout kanystry s plynem na ulici a zároveň upozornit policii, což potenciálně zachránilo životy obyvatel, včetně rodin s dětmi. Ohroženi byli nájemníci v celkem 29 bytech. Bomba prý byla dost silná na to, aby vybuchla a rozmetala by budovu na kusy.

Bratranci Aymen a Sami B. byli na francouzském seznamu teroristů známém jako S-File a jejich DNA byla nalezena na části výbušného zařízení, které bylo ponecháno v bytovém domě.

Přestože byli muži pod dohledem francouzského Generálního ředitelství pro vnitřní bezpečnost (DGSI), dokázali své plány skrýt před zpravodajskými službami.

Amine A., třetí muž obviněný z účast na spiknutí, je podezřelý z podněcování. Popřel obvinění, vyšetřovatelům řekl, že dříve spolupracoval s policií a tvrdil, že monitoruje Aymena B.

Jak sami víte, tak muslimové skutečně příliš neřeší to, kdo bude obětí. Ostatně, je mnohem jednodušší cílit na bezbranné oběti, než například na někoho, kdo je ozbrojený a silnější. Ve Francii bylo více dětských obětí například při útoku kamionem v Nice (viz titulek) a nejvíc dětských obětí při evropských útocích si zřejmě vyžádal útok v Aréně v Manchesteru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout