Itálie se začíná měnit na Afriku, jen Nigerijci spáchají ročně 14 tisíc kriminálních činů

Itálie se začíná měnit na Afriku, jen Nigerijci spáchají ročně 14 tisíc kriminálních činů

V posledních letech se počty afrických vetřelců z různých zemí v Itálii, tedy vstupní zemi na cestě z Afriky, zvýšily o stovky procent a nadále neutěšeně rostou. Ruku v ruce s tím však roste i kriminalita.

Počet Afričanů, žijících v Itálii, se z počtu 549 801 v roce 2004 zvýšil na 1 140 012 v roce 2020. To už lze nazvat invazí.

Počet Nigerijců se zvýšil z 26 383 osob v roce 2004 na 117 358 v roce 2019 (nárůst o 450 procent), počet občanů Pobřeží slonoviny se ztrojnásobil, zatímco obyvatelé původem z Mali za tu dobu zvýšili své počty z 541 na 22 840 a obyvatelé Guineje z 1 259 na 13 493. Počet občanů Eritreje, země, odkud se do Itálie migruje již od 60. let, se ani nezdvojnásobil (ze 4 900 v roce 2004 na 8 773 v roce 2019).

Počet Nigerijců závratně narostl od roku 2013 díky tehdejší vládě PD, Vatikánu a neziskovkám.

Po celé oblasti italského území se připravují na etnickou partyzánskou válku v africkém stylu. Nigerijské skupiny vetřelců, které zpočátku spolupracovaly s mafiemi v oblasti prostituce a obchodu s drogami, nyní organizují polovojenské gangy, aby ovládaly italské území.

Italskému území nyní hrozí velké riziko lokálních kmenových válek. V některých oblastech, jako je Castel Volturno a oblast GAD ve Ferraře, je to již realita: gangy vetřelců si přivlastnily oblasti a brání je tak, jak jsou na to zvyklí v zemích původu, které jsou neustále zmítány občanskými válkami a kmenovými konflikty.

Stejně jako Afriku, mění také Itálii v peklo. Koneckonců, jejich vládci Evropany varovali:

Před třemi lety nigerijský prezident Buhari varoval Evropany, že jeho zemi opouští do značné míry zločinci, protože Nigerijci by neměli důvod žádat o azyl.

Buhari během cesty do Londýna hovořil s korespondentem Colinem Freemanem a varoval své spoluobčany, aby přestali hledat politický azyl v zahraničí, protože Nigerijci, kteří se podílejí na exodu nelegálních přistěhovalců do Evropy, tak dělají pouze z ekonomických důvodů, a nikoli proto, že jsou v nebezpečí.

Tedy už v minulosti varoval i prezident Nigérie před vlastními občany, každopádně není jediným, kdo upozorňuje na fakt, že z jeho země odchází do Evropy ten nejhorší odpad.

Více než 117 tisíc Nigerijců, přivezených do Itálie od roku 2013 tak postupně vytvořilo po celé zemi nepřátelskou nigerijskou mafiánskou armádu.

Nigerijci jsou také známi svými rituály. Není náhodou, že jejich bandy jsou označovány jako „okultisté“, právě proto, že používají některé obřady pocházející z místních a kmenových kultů: obětují kočky a pijí jejich krev. Ale někteří ilegálové mluví dokonce o lidských obětech na člunech.

Nigerijské gangy řádí po celé Itálii a mají jednu ze svých bašt v Castelvolturnu v Kampánii. Tam je celá armáda: patnáct tisíc vojáků, kteří prodávají drogy, vyhrožují, obchodují s orgány a prakticky mají neomezenou moc nad životem a smrti ostatních.

Nigerijců, kteří jsou spojeni s kriminalitou po celé Itálii, jsou desítky tisíc, dorazili s nechvalně proslulými pašeráckými loděmi.

Protimafiánské oddělení říká:

„Nigerijské zločinecké skupiny působí na velké části území státu, včetně regionů, kde je silně sledována endogenní trestná činnost, jako v případě Kampánie a Sicílie. Působí také v Piemontu, Benátsku a Kampánii a postupně rozšířili svou kriminální přítomnost i v dalších oblastech země, jako jsou jadranské regiony (zejména Marche a Abruzzo), hlavní město, dva největší ostrovy a v poslední době v Apulii“.

Nigerijců, nahlášených/zatčených za různé trestné činy bylo 14005 v roce 2018, respektive 13083 v roce 2019, což představuje 5 % z celkového počtu kriminálních cizinců, zatčených v Itálii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Itálie se začíná měnit na Afriku, jen Nigerijci spáchají ročně 14 tisíc kriminálních činů

 1. Slovanko, to je známá věc, že Nigerijců se bojej i ostatní migranti.
  Jsou suroví velmi chytří, pologramotný Nigerijec hladce oškube u českého vzdělance, rozesílají ty lákavé “ dopisy”.
  S kriminálnictvem se v Africe rozhodně nepárají, ( fůůj, haňbáá) , a tak případnému násilníkovi nezbude než vyrazit do Evropy, doklady uplavané a pá, pá baso.
  Konec konců, to by byly chudé africké státy hloupé, aby se neradovaly, ze se rádi postaráme o jejich losery, parazity a recidivista.
  ?

  1. Je to tak. Do Evropy se za pomoci podvratných, Bruselem placených neziskovek, hrne ta největší verbež z Afriky. Itálie má tu smůlu, že je první na ráně, takže jich tam hodně zůstane, ale už jsou rozlezlí prakticky všude po Evropě. UNHCR momentálně vytvořila jakési kvóty a na jejich základě teď přerozděluje Afričany po celé EU.. Ale vůbec nevím, podle jakého klíče. Jestli povinně všem (beztak si toho nikdo nevšimne) nebo jenom tradičním vítačům jako je Švédsko, kam už brzy poletí první „kvótoví“ Afričané…. ???

 2. Díky Slovanko za články. Velká část Italů má stejný „humanitární“ komplex jako třeba Němci či Švédové, a tak volí humánní politiky s nehumánní politikou (vůči Italům) a těch nehumánních politiků s humánní politikou se bojí ….

  1. V Itálii jsou sluníčkáři hlavně mezi mladými, v tom se příliš neliší od zbytku Evropy. Ostatně, pokud se podíváte na výsledky voleb kdekoli v Evropě, tak úplně všude jsou pro EU, tedy i pro invazi a islamizaci. Kdo vše pečlivě sleduje ten ví, že je invaze řízena právě z EU (i ta je ovšem řízena globálními elitami)….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout