Francouzský fotograf byl lynčován davem muslimů, je v kritickém stavu

Francouzský fotograf byl lynčován davem muslimů, je v kritickém stavu

Mnohé obce či čtvrti větších měst jsou už ve Francii pod plnou nadvládou muslimských gangů. Pro toho, kdo v daném ghettu nebydlí, je vstup jen na vlastní nebezpečí. Pokud se do těch končin ovšem občas někdo odváží, pak mů jde často takřka o život.

V Remeši došlo k pokusu o vraždu fotografa regionálního francouzského deníku L’Union l’ardennais. Včera kolem 14:30 šel fotograf do jisté nepříliš bezpečné čtvrti, když si všiml, že ho sledují skupinky mladíků. Pak byl náhle napaden skupinou mladých muslimů, kteří po něm házeli dlažební kostky. Když dorazila policie a další novináři na místo, museli také oni čelit muslimskému davu, vyzbrojenému železnými tyčemi, golfovými holemi a hasicími přístroji.

Fotograf, který byl odvezen záchrannou službou SAMU, je v současné době v kritickém stavu. Byl převezen do Fakultní nemocnice v Remeši. Státní zástupce zahájil vyšetřování pokusu o vraždu. Novinář byl v místě pravděpodobně proto, aby vyfotil gangy mladých muslimů, – zbytek okolností zůstává neznámý a měl by se co nejdřív objasnit.

K zajištění místa činu byly povolány další policejní síly. Ministr vnitra Gérald Darmanin na tento násilný útok zareagoval a podpořil fotografa, který byl během své práce vážně zraněn.

Tato remešská čtvrť je klasifikována jako „citlivá“, což již naznačuje, že se stala no-go zónou. „Před rokem, těsně před uvězněním, došlo k sérii střetů mezi mladými lidmi z tohoto okresu a mladíky z okresu sousedního,“ připomněl prefekt Marne Pierre N’Gahane.

Ministryně kultury Roselyne Bachelotová odsoudila „zbabělou agresi“. Starosta Remeše na sociálních sítích naříkal nad „potupou takového činu“. Arnaud Robinet řekl: „Chci vyjádřit rozhořčení nad touto sbírkou darebáků, kteří ničí život v našich čtvrtích.“ Zatím nebyl zatčen žádný podezřelý.

Politici jsou rozhořčeni, nicméně vše je do značné míry jejich vina. Vždyť nedávno byli rozpuštěni identitáři, kteří bojovali proti muslimské invazi a kritika migrace má být ve Francii již brzy trestným činem, přičemž Macron sám prohlásil, že Francie razí politiku otevřených dveří.

Pak se ovšem nelze divit tomu, že si už muslimové některé lokality nepokrytě přebírají. A ani se nebojí to dát najevo třeba tím, že „nezvaného hosta“ málem zavraždí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Francouzský fotograf byl lynčován davem muslimů, je v kritickém stavu

  1. Francouzští voliči si přáli takovou zemi s obohacením, a pokud nezmění své preference, nářek a pláč jejich politiků nic nezmění 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout