Stádo prasat obsadilo pákistánskou policejní stanici, zděšení policisté utekli

Stádo prasat obsadilo pákistánskou policejní stanici, zděšení policisté utekli

Jak jistě víte, tak prase je pro muslimy nečisté zvíře. Ti tak nesmí prase nejen konzumovat, ale nesmí s vepřovým ani nijak manipulovat. Jejich hrůza z kontaktu s prasetem je mnohdy až taková, že je jímá panika jen z toho, že by měli setrvávat kdekoli v blízkosti prasete.

Při bizarním incidentu v pákistánském Sindhu byla policejní stanice údajně „terorizována“ několika prasaty. Zdá se, že pákistánští policisté měli značné problémy, když se chtěli vypořádat s neobvyklými „návštěvníky“ stanice. Pákistánský policejní personál běžel jako o život, když prasata vtrhla do budovy policejní stanice.

Při incidentu, k němuž došlo 12. ledna, vyvolal náhlý vstup stáda prasat na policejní stanici paniku, vyděšení policisté pak ihned utekli. Policisté údajně nemohli sebrat odvahu vstoupit do budovy policejní stanice, dokud byla prasata uvnitř, a proto čekali před budovou stanice, dokud nebyla prasata pryč. Policisté se prasat děsili především proto, že prasata jsou v islámu považována za „haram“.

Jedno z prasat odešlo z policejní stanice, jak informoval důstojník stanice (SHO). Nicméně, ostatní prasata i nadále zůstávala na policejní stanici a vyděšení policisté si s nimi nevěděli rady.

Policie nakonec musela vyhledat pomoc místních obyvatel, aby prasata z budovy vyvedli.

Je zřejmé, že policistům pomohli prasata vyhnat místní křesťané nebo hinduisté, muslim by se podobného úkolu nikdy nezhostil.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

8 thoughts on “Stádo prasat obsadilo pákistánskou policejní stanici, zděšení policisté utekli

 1. Říkává se, že vše souvisí se vším… V jiném článku píšete o pozoruhodném zpestření jídelníčku, jestliže se Evropská socialistická unie chystá nahrazovat maso hanebnými fujtajxly, vyrobenými z moučných červů…

  To by pochopitelně vedlo ke snižování počtu prasátek, a k jejich vybíjení… a tedy k poklesu rizika, že by se snad v Evropě v budoucnu našim „hostům“ mohlo přihodit něco podobného… Invaze moučných červů na policejní stanici není příliš pravděpodobná.

  Nejsem si ovšem jist, zda se tradiční evropské masožravce podaří přesvědčit, aby se v rámci nesmyslně pojatého boje za snižování oxidu uhličitého v atmosféře vzdali své oblíbené krmě a nahradili ji nadšenou konzumací pokrmů, vyrobených z příslušníků hmyzí říše. A pojďme dále… příkladně náhrada tradičního vánočního kapra moučnými červíky v trojobalu by zejména v malé zemi v srdci Evropy vyvolala dojem značně rozpačitý.

  Neméně rozpačitý dojem by ovšem vyvolaly též snahy nepohřbívat mrtvé, nýbrž je kompostovat, či dokonce i z nich vyrábět krmivo pro zdegenerovanou lidskou rasu… avšak vymknuta z kloubů doba šílí, a nic není nemožné, jak před časem tvrdila reklama nejmenované automobilky…

  Vlastně ani to kompostování nebožtíků by nemuselo vést k pěstitelským úspěchům – vidím jasně a zřetelně zklamaného pěstitele, kterak v pohostinství, až (jestli) budou zase otevřena, zvěstuje svým spolustolovníkům, že tchyně stála celý život za hov.o, i ty rajčata z ní vyrostlé jsou hnusné a kyselé…

  1. S tím masem máte pravdu, má být podle všeho nejpozději do roku 2030 luxusem. Proto se snaží rychle zavést tu broučí stravu. A prý dokonce doufají, že si na to lidi nakonec bez problémů zvyknou.. Ostatně, mladá generace už se pomalu ale jistě „zpracovává“…
   A s těmi nebožtíky, to už zde skutečně bylo. Padl návrh, že by se mrtví pojídali.
   Švédský profesor Magnus Söderlund už asi 2 roky nazpět naznačil, že bychom všichni měli přehodnotit naše současné výhrady proti kanibalismu a začít jíst lidské maso, abychom zachránili planetu před klimatickými změnami. Tedy takový nástupce jeho krajanky Grety, jenom poněkud drsnější… Jak známo, tak veškeré šílenosti, které k nám přijdou z bývalé země Vikingů, dnes již nastupujícího chalífátu, se nakonec plošně realizují.
   Takže jednou dojde nejen na veškerý možný jedlý hmyz, ale nejspíš i na mrtvoly. Věřím, že v tomto šíleném světě je možné cokoli.
   A muslimům vadí prasata a psi, jinak zdlábnou cokoli, je-li to halal…

 2. Tak vepřové se tu v ČR od hadráku snížilo možná o dvě třetiny původní produkce z r.89. Brambory také, ale i jiné základní potraviny. Dělá se vše aby se to tu zničilo a dováželo. Ale je tu jiskřička naděje, že by se to mohlo zase začít obnovovat.

   1. Ne ne, si nyní nerozumíme, ale někde jsem viděl video přednášku Ivana Davida, pak tam byl ještě nějaký pán od nás a paní ze Slovenska. Debata pojednávala o tom jak nás tu bere EU na hůl a jak obnovit chov v ČR. Bylo to hezké povídání.

    1. No jo, jenže to by nám musel vládnout někdo, kdo neslouží globalistům. Je minimální šance, že by nám kdokoli takový vládl. Nemyslím, že by se kdy podařilo obnovit soběstačnost, minimálně v těch hlavních komoditách. Nechce-li to Brusel, pak není šance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout