Extremisté z Antify na protest proti deportacím zapalují v Německu auta

Extremisté z Antify na protest proti deportacím zapalují v Německu auta

Fanatičtí vítači, obhájci nezřízené muslimské invaze, jsou samozřejmě proti jakýmkoli deportacím. K největším zastáncům masové invaze – a zároveň islamizace Evropy – patří Antifa a na ni napojené bojůvky či neziskovky, ale také politické partaje typu Zelených, socanů a Pirátů. Podle těchto multikulturalistů by měl mít každý právo žít tam, kde se mu zachce. Jsou to právě oni, kdo budou mít jednou hlavní zásluhu na vzniku celoevropského chalífátu.

Fanatičtí zastánci muslimské invaze, kteří jsou stále násilnější, začínají bojovat i proti úřadům, které mají co do činění s deportacemi. To dělají i přesto, že počty skutečně deportovaných muslimských vetřelců jsou velmi zanedbatelné v poměru k celkovému počtu invazistů, kteří dorazili do Německa. I to málo deportací jim vadí a to přesto, že většina deportovaných se dřív či později do Evropy vrátí. Aby svoji zlobu vyjádřili dostatečně jasně, tak poblíž Braunschweigu zapálili deset vládních vozidel. To jim ovšem nestačilo.

V Langehagenu u Hannoveru selhal žhářský útok na instituci Ústředního deportačního úřadu. Pachatelé po sobě zanechali několik desetilitrových kanystrů s benzínem. „Hamburger Morgenpost“ cituje šéfa úřadu pro ústavní ochranu Dolního Saska, Bernharta Witthauta: „Je třeba se obávat, že by se z části levicově extremistické scény mohl vyvinout nový levicový terorismus.“

Auf dem den Gelände der niedersächsischen Landesaufnahmebehörde wurden die Fahrzeuge durch einen Brandschlag zerstört.

Také v „boji proti pravici“ je v posledních měsících stále viditelnější rostoucí ochota části fanatických vítačů a multikulturalistů používat násilí, a to stále brutálněji. Zdá se, že pachatelé jsou přesvědčeni, že jsou vykonavateli tajné nebo otevřené vůle milionů dobrých a lepších lidí, kteří se necítí vázáni výsledky demokratických rozhodovacích procesů. Žhářské útoky jsou jednou z jejich preferovaných forem vyjadřování: způsobují velké škody s malým úsilím a v hustěji obydlených oblastech ohrožují i životy.

Přitom přináší strach do řad svých oponentů. Kdokoli může být dalším na řadě. Nikdo neví, jestli a kdy ho to zasáhne. Někteří lidé jsou odrazováni vyhlídkou stát se terčem násilí – často s ohledem na zájmy vlastní rodiny a na jejich profesní perspektivu.

Žhářské útoky z poslední doby však německá média nezajímají. Žháři jsou přece ti „dobří“, systémem podporovaní. Média nyní zajímá jedině koronapanika, jiná témata neřeší. Žháři budou pravděpodobně muset přidat pár litrů benzínu, aby si jich média všimla, což je zřejmě hlavním účelem.

Kdypak se i naši sluníčkáři začnou domáhat multikulturního obohacení po vzoru těch německých? Už nyní se sluníčkářský aktivistický Seznam snaží vyvolat lítost lidí nad džihádisty z vyhořelého tábora Lipa v Bosně, tábora, který si džihádisté sami vypálili….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

2 thoughts on “Extremisté z Antify na protest proti deportacím zapalují v Německu auta

    1. Antifa se s mohamedány spojuje po celém západním světě. Momentálně jsou si vzájemně užiteční, ale počítá se s tím, že ve finále dojde k vzájemným střetům, jejich ideologie nejsou kompatibilní. Detailněji jsem o tom psala tady v článku o nepokojích v Bruselu.. ??????‍?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout